خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپا برای بیل گیتس 1 میلیارد دلار خرج برداشت

خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپا برای بیل گیتش 1 میلیارد دلار خرج برداشت . جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

۴۰۰ ثروتمند بزرگ جهان مجموعا ۱۲۷ میلیارد دلار را در یک روز از دست دادند .

در پی تصمیم جمعه روز رای دهندگان بریتانایی مبنی بر خروج از اتحادیه ی اروپا ، بازار های سهام در سراسر دنیا با افت چشم گیری مواجه شد . به گفته ی بلومبرگ در ۲۴ ژوئن یکی از متضررین رفراندوم خروج انگلستان ۴۰۰ سرمایه داری بودند که در پی سقوط شاخص های سهام در بازار های بورس مجموعا ۱۲۷ میلیادرد دلار را در همان روز از دست دادند . مبلغی در حدود ۳.۲ درصد از مجموع حدودا ۳.۹ تریلیون دلار سرمایه ی این افراد .

خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپا برای بیل گیتش 1 میلیارد دلار خرج برداشت . جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

طبق گفته ی بلومبرگ بیل گیتس میلیاردر معروف و بنیانگذار شرکت مایکروسافت نیز یکی از این افراد بود که بیش از ۱ میلیارد دلار از ارزش سهام خود را در یک روز از دست داد . در کنار جف بزوس مدیرعامل آمازون که هر دوی این افراد شاهد کاهش ۱ میلیارد دلاری ثروتشان بودند . هرچند از این بدتر هم ممکن بود آنطور که بر پایه ی گزارشات تاجر اسپانیایی و ثروتمند ترین فرد اروپا آمانیکو اورتگا بیش از ۶ میلیارد دلار از دارائی های خود را از دست داده است .

یک ماه قبل از این رای گیری . مایکل واندربل ، مدیر عامل مایکروسافت بریتانیا در اظهار نظری عنوان کرده بود که ” ماندن انگلستان در اتحادیه نقش بسزایی در تامین شرایط لازم برای ادامه ی سرمایه گذاری مایکروسافت  و دیگران بازی میکند “

منبع: Winbeta

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید