مایکروسافت سرفیس

کارآمد ترین دستگاه های کره ی زمین!

سرفیس پرو جدید 2017

باریک، سبک، با قدرتی شگفت آور؛ سرفیس پرو ۲۰۱۷ بهترین لپ تاپ موجود برای شماست. با کارایی یک استودیو و تبلت به طور همزمان، سرفیس پرو با تغییراتی شامل عمر باتری بهتر و کارایی کامپیوتر های رومیزی، باز طراحی شده است.

خانواده مایکروسافت سرفیس

برای عملی کردن ایده هایتان به ابزار قدرتمندی نیاز دارید که تعادلی ایده آل از انعطاف پذیری، کارایی و هنر باشد. تمام دستگاه های سرفیس با در نظر گرفتن این نکات طراحی شده اند تا شما بدون دردسر خلق کنید!

سرفیس لپ تاپ

سرفیس لپ تاپ

کارایی شخصی سازی شده

سرفیس پرو جدید 2017

سرفیس پرو جدید (۲۰۱۷)

همه کاره ترین لپ تاپ!

سرفیس استودیو

سرفیس استودیو

میز خود را به استودیو تبدیل کنید

سرفیس بوک

سرفیس بوک

لپ تاپ کامل، قدرتمند تر از همیشه

کدام سرفیس برای شما مناسب تر است؟

هنری که می بینید و حس می شود

همه جزییات مهم هستند. با طراحی تمیز، ساخت دقیق، صفحه ی خیره کننده، رنگها و لمس های شخصی سازی شده و با کیفیت ترین مواد. با سرفیس، تکنولوژی محو می شود و آنچه می ماند ایده های شماست.

صفحه نمایش PixelSense

مایکروسافت سرفیس استودیو

همه ی دستگاه های سرفیس دارای صفحه نمایش خیره کننده PixelSense با رزولوشن بالا می باشند که برای نمایش، لمس و نوشتن با رنگ های واقعی و زیبا طراحی شده است.

قلم و تاچ

مایکروسافت سرفیس استودیو

کاملا طبیعی بنویسید، نقاشی کنید و پاک کنید. بدون هیچ تاخبر محسوسی بین خط شما و نوک قلم. دقیقا مثل نوشتن روی یک برگ کاغذ.

جوهردهی با قلم سرفیس

مایکروسافت سرفیس پرو

با قلم سرفیس و جوهر ویندوز، هیچ چیز بین شما و ایده هایتان نخواهد بود. به سرعت ایده هایتان را به عمل تبدیل کنید و به تمام برنامه های جوهردهی خود دسترسی داشته باشید.

مایکروسافت سرفیس لپ تاپ

انعطاف پذیری با توجه به نیاز شما

سرفیس با روش کار و خلاقیت شما تنظیم می شود و راه های جدیدی برای شما ایجاد می کند. از یک لپ تاپ با تنظیمات بی نهایت تا تبلت با صفحه ی لمسی، کامپیوتر رومیزی تا استودیو. هر دستگاه مطابق با هر نوع نیاز شما.

سرفیس پرو 2017

عملکرد تسلیم نشدنی

شما و ایده هایتان به کارایی بهتری نیاز دارید. سرفیس به شما قدرت انجام چندیدن کار همزمان و اجرای آسان برنامه های دسکتاپ را می دهد. با صفحه نمایش خیره کننده PixelSense که از قلم و تاچ پشتیبانی می کند.

مایکروسافت سرفیس پرو 2017

به روش های جدید خلاق باشید

مایکروسافت سرفیس با توجه به آپدیت سازندگان ویندوز ۱۰ و آخرین آپدیت مایکروسافت آفیس طراحی شده است و از تمام خلاقیت های جدید بهره می برد. شامل تجربه ی سه بعدی جدید، محیط جوهر دهی ویندوز و قابلیت های امنیتی قابل فهم.

به دنبال نسخه های قدیمی تر سرفیس هستید؟