سرفیس استودیو دو برابر پیش بینی ها پیش فروش شده است!

, ,
سرفیس استودیو

کامپیوتر آل-این-وان سرفیس استودیو یکی از بهترین محصولات مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ بود. آخرین عضو خانواده سرفیس نشان داد که مایکروسافت نه تنها به سخت افزار قدرتمند می اندیشد، بلکه به دنبال خلق ایده های جذاب نیز هست.
روزنامه تایوانی DigiTimes طی گزارشی به سفارش ۳۰ هزار واحد سرفیس استودیو در سه ماهه پایانی سال اشاره کرده که این میزان، دو برابر آن چیزی است که مایکروسافت پیش بینی کرده بود. همچنین تولیدکنندگان تایوانی محصولات مایکروسافت به روزنامه تایوانی گفته اند که مایکروسافت ساخت ۳۰ هزار واحد سرفیس استودیو را برای سه ماهه نخستین سال ۲۰۱۷ سفارش داده است.
مایکروسافت در مراسم ویندوز ۱۰ خود در نیویورک از سرفیس استودیو رونمایی به عمل آورد که فروش نخستین دستگاه ها به مشتریان حدود یک ماه قبل در آمریکا آغاز شد. این کمپانی فروش ۱۵ هزار واحد سرفیس استودیو را در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۶ پیش بینی کرده بود چرا که این محصول بین ۲۹۹۹ تا ۴۹۹۹ دلار قیمت دارد و از کامپیوترهای آل-این-وان دیگر بسیار گرانتر است. این قیمت ها بسیار بالا هستند اما درنظر داشته باشید که مایکروسافت سرفیس استودیو را برای رقابت نساخته است!
سرفیس استودیو فعلا فقط در آمریکا در دسترس بوده و مایکروسافت هنوز درباره فروش جهانی آن چیزی نگفته است.

منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید