مایک بارا رئیس ایکس باکس : ایکس باکس One S تمام بازیها را به 4K ارتقاء خواهد داد.

ایکس باکس One S تمام بازیها را به 4K ارتقاء خواهد داد. جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

میدانیم ۴K  گیمینگ با پروژه ای به نام ” پروژه ی اسکورپیو”   در حال توسعه است  اما نکته ای که نمیدانیم این است که Xbox One S  نیز از ۴K گیمینگ پشتیبانی خواهد کرد . با مایکروسافت می همراه باشید.

در تویتر از کورتیس بردشو پرسیده شد که آیا ایکس باکس One S  کیفیت بازیها را به ۴k  ارتقا خواهد داد ؟ در پاسخ مایک بارا ، یکی از مدیران مایکروسافت خیلی ساده جواب داد : “بله”

 

در حال حاضر اگر شما یک مونیتور ۴k  در اختیار داشته باشید ، خود مونیتور بازیها را به ۴K  ارتقا خواهد داد  . اما طبق این توییت ، این کنسول میتواند این ارتقا را به جای مونیتور اعمال کند . اینکه مزیت ارتقا توسط کنسول چیست فعلا مشخص نیست .

هرچند احتمالا این موضوع برای کسانی که نمیدانستند مونیتورشان این کار را برای آنها انجام میدهد خوش آیند خواهد بود . یا برای افرادی که به هر دلیلی ترجیح میدهند کنسولشان این پردازش را انجام دهد . و صد البته شما برای استفاده از این امکان ارتقا کیفیت حتما به یک مونیتور ۴k  نیاز خواهید داشت !

 

اگر هنوز به دنبال تجربه ی ۴k  گیمینگ واقعی هستید ، پروژه ی اسکورپیو چیزی که به دنبالش هستید خواهد بود .

پروژه ی اسکورپیو اسم رمزیست برای نسل بعدی کنسول های مایکروسافت که ۴k  گیمینگ واقعی را در کنار افزایش چشمگیر کارایی و به همراه سخت افزار بسیار قدرتمند ارائه خواهد کرد .
منبع: Winbeta

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید