الکس کیپمن از ارتقا هولولنز می گوید؛ قیمت به این زودی ها کاهش نمی یابد

هولولنز

الکس کیپمن رئیس بخش هولولنز مایکروسافت در مصاحبه با Cnet، نقشه راه هولولنز را بیان نموده است. او یاد آور شده که سه موضوع راحتی، غوطه وری و قیمت از مسائلی است که باید در این هدست ارتقا یابند. البته در حال حاضر موضوع  تغییر قیمت در اولویت نیست.

من به فکر ایجاد غوطه وری بیشتر به هنگام استفاده از هولولنز به علاوه راحتی آن هستم. اما موضوع مهم این است که هزینه ها هم برای ما بالا می رود. اما اکنون موضوع افزایش قیمت مطرح نبوده و بر روی دو مورد قبل تمرکز داریم.

کاربران در نسل شاهد سبک تر و راحت تر شدن ان خواهند بود به علاوه اینکه زمینه دید بزرگتری هم خواهد داشت. اما قیمت 3000 دلاری هنوز هم باقی است.

الکس می گوید که قیمتی پایین تر از 1000 دلار در نقشه راه ما ترسیم شده است. چرا که هولولنز با این قیمت برای افراد بیشتری در دسترس است. به هر حال او قصد ندارد اکنون دراین باره صحبتی به میان آورد.

او ی گوید که احتمالا در آینده نسخه ارزانتری از هولولنز معرفی خواهد شد. او می گوید:

چندین ماه قبل من به کشور تایوان سفر کردم و در آنجا به همکاری با کمپانی های بزرگ پرداختم. پس از 6 ماه، 5 کمپانی بزرگ، دل، اچ پی،لنوو، ایسوس و ایسر هدست های واقعیت مجازی معرفی نمودند که از سنسورهای هولولنز استفاده کرده و در بازار جایگاه خوبی دارند.

اگر پول کافی برای خرید هولولنز دارید، قطعا بهترین تجربه از طریق همین هدست به دست می آید. الکس بسان می کند که هولولنز همچنان به عنوان لوکس ترین محصول ما باقی مانده و ما قصد ارتقا تمامی ویژگی ها مثبت آن را داریم.

در حالی که مایکروسافت اعلام نموده که تنها جند هزار واحد از هولولنز را به فروش رسانده، اما ظاهرا از این موضوع ناراحت نیستند. چرا که از همان ابتدا هدف گذاری برای قسمت کوچکی از بازار بوده است و در حال حاضر مایکروسافت به هدف خود در این رابطه دست پیدا کرده است.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *