یک طومار اینترنتی دیگر در تقاضا از مایکروسافت برای آوردن اسنپ چت به ویندوز موبایل !

درخواست اسنپ چت برای ویندوز 10 موبایل جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

این روزها اگر نگاهی به اطراف بیاندازید طومار های اینترنتی که ایجاد شده اند تا از مایکروسافت بخواهند اسنپ چت را به ویندوز موبایل بیاورد ، به اندازه ی عکس نوشته ها فراوانند . با مایکروسافت می همراه باشید. هرچند ما قبلا یک روش غیر رسمی برای استفاده از اسنپ چت بر روی ویندوز موبایل معرفی کرده ایم اما دوباره به یک طومار اینترنتی برخوردیم که از مایکروسافت میخواهد تا اسنپ چت را به ویندوز موبایل بیاورد .
اینجا در متن مربوط به این طومار در وب سایت change.org می بینید که “We Want Snapchat for Windows Phone!” دو روز پیش توسط “پراشانت کومار” از هندوستان ایجاد شده و تا کنون 156 حامی پیدا کرده است . عمده کامنت هایی که برای این طومار نوشته شده “من اسنپ چتو میخوام ! ” و “به هر حال ویندوز موبایل هم باید یه جوری مثل سایر سیستم عامل های موبایل در نظر گرفته بشه” است.
این طومار های اینترنتی لزوما جدید نیستند تا آنجا که قبلتر در تابستان 2015 یک طومار مشابه حدود چهار هزار و سیصد امضا جمع کرد . در حالی که هیچ نسخه رسمی اسنپ چت برای ویندوز موبایل عرضه نشده ، اسنپ چت های غیر رسمی روی استور به فروش میرسند که باید مراقب آنها باشید . همانطور که قبلا هم گزارش کردیم خرید این برنامه ها چیزی جز دور ریختن پول و وقتتان نیست و البته این ریسک بالقوه که اسنپ چت اکانت شما را به دلیل استفاده از نسخه های اسنپ چت غیر رسمی و واسط مسدود کند . .
تا حالا از این نسخه های غیر رسمی استفاده کرده اید ؟ یا هرگز یک طومار این چنینی را امضا کرده اید؟ با نوشتن کامنت زیر همین پست به ما بگویید !

منبع : Winbeta

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *