آفیس 365 با Yammer یکپارچه تر می شود

یکپارچه سازی آفیس 365 با Yammer

مایکروسافت امروز اعلام کرد که با معرفی یکپارچه سازی بهتر آفیس 365 با Yammer این سرویس را بهبود خواهد داد. با این قابلیت های جدید به تقاضای بسیاری از کاربران پاسخ داده شده و کار با اسناد آفیس 365 بسیار آسان تر شده است. با مایکروسافت می همراه باشید.
برای شروع مایکروسافت این این امکان را ایجاد کرده است که کاربران بتوانند اسناد ورد، پاورپوینت و اکسل را مستقیما و از طریق Yammer ایجاد کنند. پس از آنکه فایلی را از طریق Yammer ایجاد کردید میتوانید برای آن اسمی تعیین کنید و سپس Yammer شما را به صفحه ی آفیس آنلاین انتقال خواهد داد تا بتوانید آن را ویرایش کنید.
افزون بر این، مایکروسافت قابلیت اشتراک گذاری فایلهای وان درایو OneDrive و شیرپوینت SharePoint را مستقیما از طریق Yammer فراهم کرده است .
به بیان روشن تر این قابلیت به کاربران امکان می دهد تا فایلی را که بر روی وان درایو OneDrive و شیرپوینت SharePoint در اختیار دارند به آسانی بر روی Yammer با تیم خود به اشتراک بگذارند.
برای مثال زمانی که استاتوس یا پستی را به اشتراک میگذارید با کلیک بر روی آیکون “پیوست” صفحه ای به شما نمایش داده می شود که میتوانید فایلهای مورد نظر را ازوان درایو OneDrive و شیرپوینت SharePoint و یا کامپیوتر خود انتخاب کنید. در صورتی که بر روی OneDrive یا Sharepoint کلیک کنید تمام فایلهایی که روی این سرویس ها در اختیار دارید به شما نشان داده شده و تنها با یک کلیک ساده می توانید آنها را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید.

و در آخر ؛ مایکروسافت قابلیت بازبینی و پیش نمایش فایلها ، لینک ها و تصاویر را نیز به Yammer افزوده است.

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *