هر هفته اطلاعات خبری خود را با بینگ محک بزنید

سنحش اطلاعات هفتگی با بینگ . اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

صفحه ی اصلی موتور جستجوی مایکروسافت بینگ پس از راه اندازی اولیه به تدریج از صفحه ای ساده به صفحه ای زیبا و پر نقش و نگار تکامل و تغییر یافته و درست در نقطه ی مقابل طراحی مینیمال صفحه ی گوگل قرار گرفته است.به عنوان بخشی از امکانات گسترده ی bing ، مایکروسافت این بار قابلیتی را معرفی کرده است تا هر هفته دانش و اطلاعات خبری خود را محک بزنید! با مایکروسافت می همراه باشید.

اگر یک دنبال کننده ی حرفه ای خبر هستید یا به تست و سوال و جواب اعتیاد دارید، bing هر جمعه منتخبی از 7 سوال را برای شما آماده میکند. سوالاتی که چه درست پاسخ بدهید و چه جوابی اشتباه ، اطلاعات بیشتر و بیشتری را در مورد سوالات کسب خواهید کرد .

برای استفاده از امکانات صفحه ی خانگی bing مراحل زیر را انجام دهید .

  1. به آدرس bign.com  و صفحه ی آمریکایی آن بروید( برای این کار از طریق بخش تنظیمات زبان جستجو را به انگلیسی ایالات متحده تغییر دهید )
  2. با زدن کلید ^ نوار پایین صفحه را باز کنید
  3. در این نوار به دنبال لوگوی bing با عنوان ” Bing Weekly Quiz ” بگردید
  4. بر روی آن کلیک کنید و حالا میتوانید اطلاعات خودتان را بسنجید

 

سنجش اطلاعات هفتگی با بینگ. اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می سنجش اطلاعات هفتگی با بینگ. اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

سنجش اطلاعات هفتگی با بینگ. اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می سنجش اطلاعات هفتگی با بینگ. اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

به طور معمول هفت سوال از شما پرسیده خواهد شد که با جواب درست (یا غلط) اطلاعات بیشتری در مورد موضوع سوال در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

به جای ویکی پدیا گردی از این بازی مایکروسافت استفاده کنید!

منبع : MSPowerUser

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *