خرید لایسنس ویندوز 10

برای انتخاب و خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 از بین محصولات زیر انتخاب کنید. نیاز به توضیحات بیشتری دارید؟ لینک زیر و کارشناسان ما کمکتان می کنند.

خرید ویندوز 10

معرفی ویندوز 10

ویندوز 10 آخرین نسخه از سیستم عامل محبوب مایکروسافت برای کامپیوتر های شخصی(Personal Computer) است. این سیستم عامل بر خلاف نسخه های قبلی ویندوز به صورت محصول ارائه نمی شود، بلکه با آمدن ویندوز 10 مایکروسافت از Product as a Service پرده برداری کرد. به این معنی که مایکروسافت ویندوز 10 را هر سال آپدیت خواهد کرد و ویژگی های جدید به این سیستم عامل اضافه خواهد شد و کاربر قرار نیست برای داشتن ویژگی های سیستم عامل جدید در آینده دوباره هزینه کند. این یعنی شما برای خرید لایسنس ویندوز 10 فقط یکبار هزینه می کنید و مادام العمر استفاده خواهید کرد. برای خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 از این صفحه می توانید استفاده کنید و لایسنس مورد نظر خود را از بین نسخه های خانگی (Home)، حرفه ای یا پرو (Pro)، سازمانی یا اینترپرایز (Enterprise) و آموزشی (Education) انتخاب کنید.

چرا مایکروسافت می؟

تمامی لایسنس های ارائه شده توسط مایکروسافت می دارای گارانتی مادام العمر و پشتیبانی 24 ساعته هستند. تمام لایسنس های ویندوز قابل نصب به دفعات بر روی یک سیستم هستند. به این معنی که کاربر بعد از خرید یک لایسنس می تواند به دفعات ویندوز کامپیوتر خود را عوض کند و از لایسنس ویندوز اورجینال خود برای فعال سازی آن استفاده کند. همچنین فاکتور رسمی مورد تایید اداره دارایی برای خریداران شرکتی و سازمانی که درخواست داشته باشند؛ صادر خواهد شد..

دلیل اختلاف قیمت با سایر فروشگاه ها چیست؟

متاسفانه برخی فروشگاه ها اقدام به فروش غیر قانونی لایسنس های ویندوز اورجینال اکانت های MSDN می کنند. این اکانت ها برای استفاده توسعه دهندگان نرم افزار و تست برنامه های توسعه داده شده طراحی شده اند و فروش این لایسنس ها از نظر مایکروسافت کاملا غیر قانونی است. همچنین به تعداد قابل توجه در بازار ایران مشاهده شده که فروشگاه ها اقدام به فروش محصولاتی می کنند که لایسنس این محصولات به چند نفر (به جای یک نفر) فروخته شده است. به دلیل اشتراک گذاری لایسنس و احتمال بلاک شدن آن ضمانتی برای نصب دوباره آن وجود ندارد. به همین دلیل نام خود ساخته “یکبار نصب” را روی این محصولات گذاشته اند. توجه کنید تمامی لایسنس های مایکروسافت چه نسخه Retail و چه OEM قابلیت نصب و فعال سازی مجدد به دفعات بر روی همان کامپیوتر را دارند

درباره ویندوز 10 بیشتر بخوانید