معنی رنگ ها در اسکایپ

برخی از ویژگی های اساسی اسکایپ ممکن است برای یک کاربر تازه کار گیج کننده باشد. یکی از این ویژگیها، کدهای رنگی است که برای نشان دادن وضعیت آنلاین/آفلاین مخاطبین استفاده می شود.

بخش زیر به شما در درک این رنگ ها و نشانگرهای وضعیت Skype کمک می کند:

  1. نقطه نارنجی: پیام خوانده نشده از یک مخاطب را نشان می دهد. به معنی که آنها برای شما پیام یا فایلی فرستاده اند. کافی است روی نام آنها کلیک کرده و به همین ترتیب پاسخ دهید. نقطه نارنجی تا زمانی که آنها دوباره چیزی را برای شما ارسال کنند ناپدید می شود.
  2. دکمه تماس ویدیویی با رنگ سبز کم رنگ به این معنی است که مخاطب آفلاین است یا به صورت نامرئی تنظیم شده است. با کلیک بر روی دکمه وقتی در این حالت است، کاری انجام نمی شود زیرا تماس های ویدیویی فقط درصورت آنلاین بودن فرد امکان پذیر است. وقتی در کنار نام مخاطبین موجود در لیست شما یک دایره سفید ظاهر می شود، نشان می دهد که او یا آفلاین است یا وضعیت خود را به نامرئی تنظیم کرده است. در چنین مواردی، فقط می توانید برای آنها پیام ویدیویی یا پیام صوتی ارسال کنید.
  3. رنگ زرد در کنار نام مخاطبین شما به این معنی است که مخاطبین شما وضعیت خود را “Away” قرار داده اند. این وضعیت توسط مخاطب شما به صورت دستی یا توسط اسکایپ به طور خودکار پس از یک دوره مشخص از عدم فعالیت تنظیم می شود. ارسال پیام یا تماس با آنها هنوز امکان پذیر است ، اما اینکه آیا آنها بلافاصله جواب می دهند یا خیر، بستگی به میزان دسترسی آنها دارد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *