نحوه ی دانلود به روز رسانی تابستانه ی ایکس باکس وان

دانلود به روز رسانی تابستانه ی Xbox One اخبار ایکس باکس در مایکروسافت می

مایکروسافت امروز اعلام کرد به روز رسانی تابستانه ی تیکس باکس پایان هفته ی جاری منتشر خواهد شد . گرچه این به روز رسانی هم اکنون نیز برای برخی کاربران در دسترس است. این به روز رسانی شامل کورتانا ، پشتیبانی از موسیقی زمینه برا اپ هایی نظیر پاندورا، بهبود رابط کاربری بخش کلکسیون بازی ها، بخش بهترین های Xbox Store  و Windows Store  در یک محیط یکسان و سایر موارد خواهد بود. برای اطلاع از تمام این قابلیت های جدید با مایکروسافت می همراه باشید.

در صورتی که Xbox به طور خودکار شما را از به روز رسانی جدید مطلع نکرد میتوانید به صورت دستی از مسیر زیر وجود به روز رسانی را بررسی کنید:

  1. برای باز کردن  guide از Home  به سمت چپ اسکرول کنید.
  2. Settings  را انتخاب کنید .
  3. All Settings  را انتخاب کنید.
  4. در بخش System  گزینه ی Console info & updates را انتخاب کنید
  5. به روز رسانی های در دسترس در دومین کلید از اولین ستون قابل مشاهده هستند

اگر آپدیتی موجود بود این کلید به صورت Update Available نمایش داده خواهد شد  و در صورتی که شما از آخرین نسخه ی موجود استفاده کنید این کلید حالت غیر فعال و خاکستری رنگ خواهد داشت و عنوان No update available را نشان می دهد .

مایکروسافت تایید کرده است که این به روز رسانی به صورت بخش بخش و مرحله ای عرضه خواهد شد که به این معناست که کنسول شما لزوما بلافاصله پس از انتشار به روز رسانی آن را دریافت نخواهد کرد و ممکن است  یکی دو روزی زمان لازم باشد .

منبع :

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] نحوه ی دانلود به روز رسانی تابستانه ی ایکس باکس وان – &#8… […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *