فعال کردن کورتانا بر روی ایکس باکس وان در خارج از آمریکا و بریتانیا

کورتانا در ایکس باکس وان, اخبار ایکس باکس در مایکروسافت می

به لطف به روز رسانی تابستانه ی Xbox One  مایکروسافت بالاخره کورتانا را به آن اضافه کرد . گرچه متاسفانه این قابلیت به آمریکا و بریتانیا محدود است. البته در صورتی که زبان سیستم خود را بر روی US-English و یا UK-English تنظیم کرده باشید قادر به استفاده از آن هستید. با مایکروسافت می همراه باشید.

این به روز رسانی تابستانه همچنین به شما اجازه می دهد فارغ از آنکه در چه موقعیتی قرار دارید زبان سیستم خود را از بین تمام زبان هایی که پشتیبانی می شوند انتخاب کنید. به زبان دیگر اینکه اگر در انگلستان زندگی میکنید و به ایران می روید همچنان خواهید توانست از زبان انگلیسی بر روی سیتم خود استفاده کنی . در در زمانی که کنسول شما روی زبان انگلیسی تنظیم شده باشد قادر هستید از کورتانا در هر محلی استفاده کنید .

چطور تنظیمات زبان را بر روی Xbox One  تغییر دهید .

اول از همه برای باز کردن guide از Home به سمت چپ اسکرول کنید . از Settings  گزینه ی All Settings  را انتخاب کرده و از سربرگ System گزینه ی Language and Location را انتخاب کنید . برای System Language  یکی از گزینه های US-English  و یا UK-English  را انتخاب کرده و برای Language گزینه ی “English” را انتخاب کنید .

پس از انجام مراحل بالا لازم است Xbox را ریستارت کنید. سپس با رفتن به  مسیرSettings->System menu گزینه ی مربوط به کورتانا را مشاهده خواهید کرد . با انتخاب آن شرایط استفاده از کورتانا را که به شما نمایش داده میشود accept کنید.

کورتانا میتواند به وسیله ی کینکت و یا هدست استفاده شود . میتوانید با استفاده از کورتانا یک بازی جدید پیدا کنید ، یک بازی را شروع کنید . اگز از کینکت استفاده میکنید به وسیله ی کورتانا Xbox  را روشن کنید و دستورات صوتی بسیار بیشتری را اعمال کنید .

در نظر داشته باشید مایکروسافت تصمیم دارد برای تبدیل کورتانا به یک دستیار گیمینگ تمام عیار ، قابلیت های بسیار بیشتری را به آن اضافه کند .

 

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *