فیفا 17 برای ویندوز 10 موبایل عرضه شد

فیفا 17 ویندوز 10 موبایل

بازی FIFA 17 برای کاربران ویندوز فون که از ویندوز 10 موبایل استفاده می کنند منتشر شد. مثل سایر نسخه های بازی FIFA این نسخه نیز مشابه نسخه های قبلی این بازی و تنها با تغییراتی جزئی عرضه شده است.
در این نسخه خبری از حالت career نیست و احتمالا به همین دلیل باعث نا امیدی طرفداران این قابلیت خواهد بود. البته اگر نیمه ی پر لیوان را ببینیم در این نسخه دو حالت مهیج “attack” و “لیگ” گنجانده شده است. حالت Attack حالت جدیدی است که در آن هدف بازی بر کسب بالاترین امتیاز با به ثمر رساندن بیشترین تعداد گل متمرکز شده است. و همانطور که پیش بینی میکنید هرچه بهتر بازی کنید سریع تر مراجل بازی را پشت سر گذاشته و پیشرفت می کنید.

در قابلت ” لیگ ” نیز شما در مقابل سایر دوستانان که از FIFA 17 Mobile استفاده میکنند بازی خواهید کرد. میتوانید با آنها بازی های دوستانه داشته باشید. یا بین لیگ های مختلف بازی کنید و با کسب امتیازات کافی در مقابل سایر لیگ ها قرار بگیرید.
این بازی از 30 لیگ مختلف پشتیبانی میکند و با کسب امتیازات کافی میتوانید بازیکنان جدید خریداری کنید.
با گنجاندن ورژن ارتقا یافته از هوش مصنوعی قدیمی 15 AI امکان اجرای این بازی بر روی دستگاه های ضعیف نیز مهیا شده است.
تعدادی از کاربران بازی بر روی استور از کرش ها و ایرادات بازی گلایه کرده اند، البته اینکه این بازی بدون عیب و ایراد نیست اهمیت زیادی ندارد و ما امید داریم که این ایرادات در نسخه ی بعدی بازی به طور کامل رفع شوند.

فعلا میتوانید این بازی را از ویندوز استور دریافت کنید

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *