مایکروسافت برای ارتقا به ویندوز 10 اعلان تمام صفحه به کاربران نشان خواهد داد

مایکروسافت برای ارتقا به ویندوز 10 اعلان تمام صفحه به کاربران نشان خواهد داد اخبار ویندوز 10 در مایکروسافت می

تنها یک ماه دیگر برای دریافت رایگان ویندوز 10 فرصت باقیست
فرصت ارتقای رایگان به ویندوز 10 تقریبا تا یک ماه آینده پایان خواهد یافت . بر همین اساس مایکروسافت شروع به نمایش یک اعلان جدید تمام صفحه به کاربران کرده است . اعلانی که در اسکرین شات بالا مشاهده میکنید بر روی ویندوز 7 و ویندوز 8.1 نمایش داده خواهد شد .
این اعلان به شما یادآوری میکنید که فرصت آپگرید رایگان به ویندوز 10 در تاریخ 29 جولای یا 8 مرداد پایان خواهد یافت و این بدان معنیست که اگر تا این تاریخ نسبت به دریافت رایگان آن اقدام نکنید پس از آن برای دریافت ویندوز 10 مجبورید پول پرداخت کنید .
آنگونه که مایکروسافت اظهار کرده است :

این اعلان به منزله ی یادآوری این مورد است که فرصت آپگرید رایگان در تاریخ 29 جولای پایان خواهد یافت .
مایکروسافت توصیه میکند قبل از اتمام این فرصت نسبت به ارتقای سیستم عامل خود به ویندوز 10 اقدام کنید . شما میتوانید مستقیما از طریق همین ویندوز خود را به ویندوز 10 ارتقا دهید یا اینکه انتخاب کنید بعدا باز هم به شما یادآوری شود . برای دریافت راهنمایی بیشتر در در مورد آپگرید یا مدیریت اعلان ها میتوانید از گزینه ی ” More Information ” استفاده کنید .

لازم به ذکر که این اعلان جدید تمام صفحه تنها در صورتی برای شما نمایش داده خواهد شد که از ورژن اخیر اپ “Get windows 10 ” کنید .
نکته ی دیگر اینکه زمانی که در صفحه ی باز شده بر روی گزینه ی “Do not notify me again” کلیک کنید این اعلان دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد که این واقعا خوب به نظر می رسد .
در صورتی که اعلان ها را در برنامه ی Get window 10 غیر فعال کرده باشید یا قبلا یک بار پروسه ی آپگرید دچار مشکل شده باشد این را نخواهد دید. اگر هنوز هم قصد آپگرید به ویندوز 10 را ندارید اما تمایل هم ندارید این فرصت را از دست دهید میتوانید بر روی گزینه ی “Notify me three more times” کلیک کنید تا مایکروسافت قبل از 29 جولای سه بار دیگر هم به شما یادآوری کند.

ویندوز 10 تا به اینجا به 350 میلیون دستگاه فعال راه پیدا کرده است و احتمالا ارسال این اعلان تا پایان جولای پیشرفت آن را سرعت خواهد داد .
شما در مورد این اعلان تمام صفحه چه نظری دارید ؟
از طریق بخش نظرات به ما بگویید !

منبع: MSPowerUser

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *