سرویس Genee به office 365 اضافه میشود

سرویس genee به آفیس 365 می آید مایکروسافت می

مایکروسافت تصمیم دارد به زودی سرویس Genee را خریداری کند . سرویسی که تنظیم قرارهای ملاقات را به طور چشم گیری آسان می کند. این سرویس با بهره گیری از هوش مصنوعی ، برای سهولت در تنظیم قرار های ملاقات با سرویس های مختلف هماهنگ شده است.  به عنوان مثال شما میتوانید یک قرار ملاقات جدید را از طریق SMS  ثبت کنید که بسیار مفید و کاربردی خواهد بود .

 

مایکروسافت قصد دارد بخشی از قابلیت های Genee را در سرویس office 365 عرضه کند تا تجربه ی استفاده از هوش مصنوعی در محصولات خود را گسترش دهد.  به احتمال قوی قابلیت های Genee به Outlook Mail  و بخش Calendar اضافه خواهد شد.

آقای چارلز لی بنیانگذار Genee اعلام کرده است که این سرویس در اول سپتامبر سال جاری متوقف خواهد شد ، پس از این تاریخ دیگر امکان ثبت قرار ملاقات جدید در سیستم وجود ندارد اما کاربران همچنان قادر خواهند بود تا قرار ملاقات هایی را که پیشتر ثبت کرده اند مشاهده و مدیریت کنند.

 

متن بیانیه در وبلاگ Genee

امروز ما مفتخریم که اعلام کنید Genee با امضای توافقی با مایکروسافت به این شرکت واگذار خواهد شد. شروع هر مرحله ای پایان مرحله ای دیگر است. Genee در تاریخ 1 سپتامبر 2016 غیرفعال خواهد شد. هرچند Geene دیگر یادآوری برای قرار ملاقات هایتان ارسال نمیکند اما تمام قرار ملاقات هایی که پیشتر ثبت شده اند در سیستم قابل دسترس خواهند بود. ما از همه ی شما کاربران گرامی که در رشد این سرویس مشارکت داشتید سپاسگزاریم .تیم Genee درسهایی را که شما به ما آموختید به مایکروسافت منتقل خواهد کرد. ما همچنان به ساخت نسل های بعدی سرویس های مبتنی بر هوش مصنوعی ادامه خواهیم داد.

 

مایکروسافت در حال حاضر در حال نهایی کردن مبلغ این قرارداد است .

 

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *