شکایت از مایکروسافت به علت ” اجبار” کاربران به آپگرید

تعقیب قضایی مایکروسافت توسط دادستان نیویورک به علت " اجبار" کاربران به آپگرید

بعد از آنکه در پرونده ی اخیری که برعلیه مایکروسافت اقامه شد، خانمی توانست با ادعای  “اجبار به آپگرید به ویندوز 10 ” توسط مایکروسافت مبلغ ده هزار دلار خسارت دریافت کند؛ انتظار میرود که این شرکت با موارد بیشتری از این دست مواجه شود.

کما اینکه دادستان نیویورک در تلاش است با گردآوری شکایات برخی مشتریان مایکروسافت، این شرکت را به اتهام “اجبار” یا “فریب” کاربران برای آپگرید به ویندوز 10 مورد تعقیب قضایی قرار دهد.

گزارشات نشان میدهد Eric Schneiderman ، دادستان نیویورک در حال جمع آوری اطلاعات از مشتریان مایکروسافت است. آنگونه که Rachel Casey مسئول دفتر اینترنت و فناوری دادستانی نیویورک می گوید، این دفتر در حال جمع آوری و دریافت شکایات مربوطه است تا خسارات احتمالی وارده را بررسی کند.

پرونده ی قبلی که زنی موفق به دریافت 10 هزار دلار خسارت از مایکروسافت شد نیز میتواند به عنوان مدرک و شاهدی بر صحت ادعای سایر شاکیان مورد استفاده قرارگیرد، علی الخصوص اگر بتوان اثبات کرد که مایکروسافت کاربران را برای قبول آپگرید فریب داده یا در برخی موارد ” اجبار” کرده است.

دفتر دادستانی توصیه میکند اگر کاربری باور دارد برای قبول آپگرید به ویندوز 10 مجبور و یا فریب داده شده است، میتواند با مکاتبه با ایمیل آدرس این دفتر به نشانی IFRAUD@AG.NY.GOV شکایت خود را مطرح کند.

تمام شکایات به سرعت بررسی خواهد شد.

طبق اظهارات خانم Casey، دادستان های سایر ایالت های آمریکا نیز در تلاشند تا پرونده هایی را در موارد مشابه بر علیه مایکروسافت تشکیل دهند.
ما پیگیر این موارد بوده و شرح وقایع را به سرعت برای شما آماده خواهیم کرد تا همواره در جریان به روز ترین اخبار مایکروسافت و اخبار ویندوز 10 قرار داشته باشید.

منبع: WinBeta

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *