قطع دسترسی کاربران ویندوز موبایل به اکانت گوگل از طریق Outlook شیطنتی دیگر از گوگل است؟

قطع دسترسی کاربران ویندوز موبایل به اکانت گوگل از طریق Outlook, اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

 

حقیقتا گوگل هرگز بهترین حامی پلتفرم ویندوز نبوده است. به جز ارائه ی یک اپ گوگل برای ویندوز، اپ دیگری از این شرکت برای این پلتفرم منتشر نشده است. افزون بر این گوگل همواره، فعالانه، کاربران این پلتفرم را از دسترسی به سرویس های خود منع کرده است.یکبار دیگر ما متوجه شدیم که کاربران ویندوز10 موبایل قادر به اضافه کردن اکانت گوگل خود به برنامه ی Mail ویندوزموبایل نیستند. هرچند ما گمان می کردیم این تنها ناشی از یک باگ بوده و به زودی رفع خواهد شد اما حالا با گذشت بیش از یک ماه هنوز اثری از بهبود و حل این مشکل مشاهده نمی شود. با مایکروسافت می همراه باشبد.

کاربرانی که سعی کنند با استفاده از اپ Mail وارد اکانت گوگل خود شوند با پیغام خطایی مواجه خواهند شد که میگوید مروگر آنها پشتیبانی نشده و لازم است از مروگر های مدرنی شامل Internet Explorer استفاده کنند .  به اندازه ی کافی عجیب هست که این پیغام خطا در زمان استفاده از نسخه ی یکسان این اپ در دسکتاپ به هیچ وجه ظاهر نخواهد شد .

قطع دسترسی کاربران ویندوز موبایل به اکانت گوگل از طریق Outlook, اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

قطع دسترسی کاربران ویندوز موبایل به اکانت گوگل از طریق Outlook,
اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

گرچه ممکن است بعضی این بحث را مطرح کنند که کاربران ویندوز 10 موبایل آنقدر طرفدار مایکروسافت هستند که از Outlook.com به جای جیمیل استفاده کنند اما این حقیقت در زمانی که مردم عادی یک موبایل ویندوزی را خریداری کنند همچنان پا بر جا خواهد بود. زمانی که گوگل با قطع دسترسی اپ Mail و نادیده گرفتن انتخاب این افراد آنها را تحت فشار قرار خواهد داد .

اگر شما نیز با این مشکل مواجه شده اید میتوانید با  دانلود اپ رایگان EasyMail  از استور، جیمیل را بر روی موبایل ویندوزی خود در اختیار داشته باشید .

منبع :

http://mspoweruser.com/google-appears-blocking-windows-10-mobile-users-adding-google-accounts-outlook/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *