گوگل عامدانه بودن قطع دسترسی کاربران اوت لوک به جیمیل را تکذیب کرد

مشکل اتصال اوت لوک به جیمیل - مایکروسافت می

گوگل با تکذیب عامدانه بودن قطع دسترسی کاربران اوت لوک به جیمیل اعلام کرد مشکل پیش آمده رفع شده استپس از یک ماه از شروع این مشکل و حدود یک هفته از رسانه ای شدن این ماجرا ، گوگل بالاخره با اظهار نظر در این مورد اعلام کرد مشکل پس آمده شناسایی و رفع شده است.
برای یاد آوری ؛ از حدود یک ماه قبل کاربران ویندوز موبایل امکانت اتصال حساب های جیمیل جدید به اپ Outlook را نداشتند و با پیغام خطای “مروگر شما پشتیبانی نمی شود ، لطفا از مروگر جدید تری استفاده کنید” مواجه می شدند. اما با تغییر برنامه استفاده از اپ های دیگر فرایند تایید ورود از روی دستگاه های ویندوز موبایل طبق رویه ی معمول و بدون مشکل انجام می شد.

گوگل هرگز بهترین حامی پلتفرم ویندوز موبایل نبوده است و به جز انتشار تنها یک اپ برای این پلتفرم ، اپ ها و سرویس های دیگری را برای ویندوز موبایل ارائه نکرده است و و به طور فعالانه ی برای قطع دسترسی کاربران این پلتفرم به سروسهایش تلاش کرده است .حالا اما کارکنان پشتیبانی محصولات گوگل در صفحه ی فروم این بخش در پاسخ به گزارش این خطا ، از رفع اشکال مربوطه خبر داده اند و ادعا میکنند این موضوع به هیچ وجه عامدانه نبوده است .

پاسخ گوگل به مشکل اتصال اپ اوت لوک به جبمیل , مایکروسافت می

پاسخ گوگل به مشکل اتصال اپ اوت لوک به جبمیل , مایکروسافت می

همینطور در این صفحه اعلام کرده اند که ” به سختی تلاش می کنند تا چنین اتفاقاتی دوباره تکرار نشود” ! ؛ ما هم امیدواریم برای آزمایش عملکرد سرویس هایشان حداقل یک موبایل ویندوزی خریداری کنند. 

این مشکل برای شما خوانندگان عزیز هم رفع شده است ؟ از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید .

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *