بعد از پایان فرصت آپگرید رایگان به ویندوز 10 چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

بعد از 29 جولای و فرصت آپگرید رایگان به ویندوز 10 چه اتفاقی خواهد افتاد ؟! جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

وقتی در جولای 2015 ویندوز 10 برای اولین بار عرضه شد ، برای تمامی کاربران ویندوز 7 و ویندوز 8.1 تا یک سال رایگان بود .اکنون پایان این یک سال نزدیک است. چه اتفاقی خواهدافتاد؟ با مایکروسافت می همراه باشید

این تاکتیک جدید مایکروسافت بود که به جای کاربران را مجبور به پرداخت بهای برنامه کند آن را به طور رایگان در اختیار کاربران قرار دهد . همین امر باعث شد تا جهش عظیمی در آپگرید به ویندوز 10 در بین کاربران رخ دهد . به گونه ای که مایکروسافت را به این سمت سوق داد که ادعا کند ظرف چند سال آینده به یک میلیارد کاربر دست خواهد یافت .

ویندوز 10 موفقیت بزرگی برای مایکروسافت محسوب میشد و این غول نرم افزاری احساس اطمینان میکرد که با این روند قطعا به هدف یک میلیارد کاربر خواهند رسید .

اما یک مشکل اینجاست . فرصت آپگرید رایگان تا کمی بیش از یک ماه دیگر به پایان خواهد رسید . به طور دقیق تا 29 جولای.

 

پس بعد از 29 جولای چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این پاسخیست که مایکروسافت به ما میگوید :

 

 

کاربرانی که تصمیم گرفته اند از آپگرید رایگان که تا یک سال از تاریخ 29 جولای ارائه میشود استفاده نکنند  میتوانند ویندوز 10 را از ویندوز استور یا سایر فروشندگان همکاری خریداری نمایند.

با آپگرید یک دیوایس به ویندوز 10 ما آن را به وسیله ی Windows Update  به روز نگه داشته و پشتیبانی میکنید . بدون هیچ هزینه ای

آسانترین راه برای داشتن ویندوز 10 این است که به طور رایگان آپگرید کنید . البته اگر تصمیم به آپگرید ندارید میتوانید مستقیما ویندوز 10 را خریداری کنید . یا اگر به هر دلیل دیگری به خرید ویندوز 10 نیاز دارید ، به طور مثال اگر میخواهد آن را روی کامپیوتر خانگی که به تازگی خودتان اسمبل کرده اید نصب کنید . قیمت ویندوز 10 در ایالات متحده  مشابه  قیمت ویندوز 8.1 است .

به بیان دیگر شما کاربرانی که برای استفاده از آپگرید رایگان عجله نکردید و هنوز از ویندوز 7 یا ویندوز 8.1 استفاده میکنید مجبورید ویندوز 10 را این مایکروسافت استور یا سایر فروشندگان خریداری کنید . نسخه ی خانگی ویندوز 10 با قیمتی معادل 120 دلار و نسخه ی حرفه ای آن 200 دلار به فروش میرسد.

مایکروسافت پکیجی با عنوان “windows 10 Pro Pack” نیز ارائه میدهد که به وسیله ی آن کاربران نسخه ی خانگی ویندوز میتوانند با هزینه ی 99 دلار به نسخه ی حرفه ای آپگرید کنند.

با یکبار آپگرید به ویندوز 10 ، مایکروسافت مادام العمر سیستم شما را به روز نگاه خواهد داشت بدون اینکه لازم باشد ریالی هزینه کنید .

به کسانی که از آپگرید رایگان استفاده کردند تبریک میگوییم . مایکروسافت بعد از 29 جولای هیچ هزینه ی ماهانه ای از شما نخواهد گرفت . یا حتی برای به روز رسانی هم از شما پول طلب نخواهد کرد . راحت بنشینید و در آرامش از اینکه توانستید ویندوز 10 را رایگان به دست بیاورید به خودتان افتخار کنید ! وقتی که دیگر امکان آپگرید رایگان برای کسی وجود نخواهد داشت !

منبع: WinBeta

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *