محدودیت های سرویس، زمانی که هاست شما از SRV، CNAME، TXT و یا Redirection پشتیبانی نمی کند

,
آفیس 365 شرکتی

نکته مهم: این مقاله تنها زمانی برای شما کاربردی خواهد بود که بخواهید رکوردهای DNS خودتان را مدیریت کنید. اگر نام سرورهای خود را به اشاره گر به آفیس 365 تغییر داده اید، میتوانید از هر هاست DNSای استفاده کنید.

اگر رکوردهای DNS خودتان را مدیریت میکنید و هاست DNS شما همه رکوردهای DNS که آفیس 365 نیاز دارد را پشتیبانی نمیکند، برخی از ویژگی های آفیس 365 از کار می افتند. پیشنهاد میکنیم که دامنه خود را به فراهم کننده ای که همه رکوردهای DNS مورد نیاز را پشتیبانی کند، انتقال دهید.

اگر میخواهید بدانید که اگر یک نوع خاص رکورد در هاست DNS پشتیبانی نشود چه ویژگی هایی از کار می افتند، لینک های زیر را ببینید:

  • رکوردهای SRV

  • رکوردهای CNAME

  • رکوردهای SPF/TXT

  • Redirection

 

محدودیت های سرویس آفیس 365 ، در صورتی که رکوردهای SRV پشتیبانی نشوند

  • اگر رکوردهای SRV پشتیبانی نشوند، برخی از ویژگی های آفیس 365 که در ادامه می آیند، فعال نخواهند بود.
  • LYNC IM و یکپارچگی حضور مربوط به Outlook Web App
  • ورود به Lync Web App توسط کاربران مورد تایید
  • ارتباط خارجی (هم بستگی) با کاربران Lync در سایر سازمان ها
  • – برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ” اسکایپ برای تجارت آنلاین”، ” تنظیم شبکه خود برای Lync آنلاین” را ببینید.

محدودیت های سرویس آفیس 365، در صورتی که رکوردهای CNAME چندگانه پشتیبانی نشوند

چندین فراهم کننده هاست دامنه وجود دارند که فقط یک رکورد CNAME را پشتیبانی میکنند. اگر دامنه شما در یکی از این فراهم کننده ها قرار دارد، باید از میان ویژگی هایی که در ادامه می آیند، انتخاب کنید:

کارفرماهای دسکتاپ ایمیل و کارفرماهای موبایل میتوانند با استفاده از Autodiscover ، بصورت اتوماتیک سرویس مبادله آنلاین را بیابند. به این ترتیب، کاربران میتوانند بدون نیاز به وارد کردن اسم سرور، وارد شوند.

کارفرماهای دسکتاپ Lync میتوانند با استفاده از Autodiscover ، بصورت اتوماتیک، اسکایپ برای سرور تجارت آنلاین را بیابند. بدین ترتیب کاربران بدون اینکه نیاز به وارد کردن اسم سرور داشته باشند، می توانند وارد شوند.

برای اطلاعات بیشتر درمورد ” اسکایپ برای تجارت آنلاین”، ” تنظیم شبکه خود برای Lync آنلاین” را ببینید.

محدودیت های سرویس آفیس 365، در صورتی که رکوردهای SPF/TXT پشتیبانی نشوند

اگر رکوردهای SPF/TXT پشتیبانی نشوند، افراد دیگر میتوانند از دامنه شما، برای ارسال اسپم یا سایر ایمیل های مخرب استفاده کنند. رکوردهای SPF، سرورهایی که مجاز به ارسال ایمیل از دامنه شما هستند را شناسایی میکنند.

محدودیت های سرویس آفیس 365، در صورتی که Redirection پشتیبانی نشود. (آفیس 365 Small Business، زمانی که رکوردهای DNS خودتان را مدیریت می کنید)

اگر به دنبال تنظیم و مدیریت DNS برای دامنه خود در فراهم کننده هاست DNS خود هستید، و فراهم کننده هاست DNS شما Redirectionرا پشتیبانی نمیکند، افراد نمیتوانند با نوشتن اسم دامنه شما بدون عبارت www ، مثل http://contoso.com به وب سایت شما دسترسی داشته باشند.
توجه: میتوانید Redirection را از شرکت دیگری خریداری کرده و از آن برای ریدایرکت کردن آدرس وب سایت خودتان بدون www ، به آدرس کامل وب سایت استفاده کنید. حتی اگر دامنه شما در فراهم کننده هاست DNSی می باشد که Redirection را پشتیبانی نمیکند، میتوانید از این روش استفاده کنید.

محدودیت های موجود، در صورتی که Redirection پشتیبانی نشود. (آفیس 365 Midsize Business یا آفیس 365 اینترپرایز)

اگر Redirection پشتیبانی نمیشود، افراد نمیتوانند با تایپ نام دامنه شما بدون www، مثل http://contoso.com به وب سایت عمومی شما دسترسی داشته باشند. اطلاعات بیشتری راجع به Redirection بدست آورید.
توجه: میتوانید Redirection را از شرکت دیگری خریداری کرده و از آن برای ریدایرکت کردن آدرس وب سایت خودتان بدون www ، به ادرس کامل وب سایت استفاده کنید. حتی اگر دامنه شما در فراهم کننده هاست DNSی می باشد که Redirection را پشتیبانی نمیکند، میتوانید از این روش استفاده کنید.

 

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] رکوردهای مورد نیاز را نمی دهند، این موضوع باعث ایجاد محدودیت هایی در سرویس آفیس ۳۶۵ می شود. اگر هاست دامنه شما رکوردهای SRV، TXT و یا CNAME را […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *