اخبار مایکروسافت: جمعه سیاه شگفت انگیز،امنیت بالاتر Edge نسبت به Chrome،جلوگیری از صحبت در مورد ترامپ در چت بات ها و بیشتر

اخبار مایکروسافت

با خلاصه ای از اخبار مایکروسافت در هفته ای که گذشت با ما همراه باشید.

چت بات مایکروسافت در چین از گفت و گو های سیاسی و به ویژه در مورد دونالد ترامپ جلوگیری میکند!

در حالی که اپراتورهای آمریکایی در چین حضور کمرنگی دارند، با این حال مایکروسافت یکی از معدود شرکت هایی است که با پذیرش قوانین موجود در چین پا به عرصه گذاشته تا از این بازار بزرگ استفاده کند. یکی از این سرویس ها یک چت بات چینی است که در WeChat و Weibo حضور دارد. به نطر می رسد این سرویس از بحث های سیاسی به ویژه در مورد رییس جمهور منتخب دونالد ترامپ جلوکیری می کند.

رویترز گزارش می دهد: اتحادیه اروپا قصد شفاف سازی در مورد مالکیت لینکداین توسط مایکروسافت را دارد.

این مالکیت همچنان با شک و تردید همراه است. موسسات صحت سنجی در اروپا به دنبال این موضوع بودند و اعلام نمودند این مالکیت مشکلی ندارد و مایکروسافت می تواند با قیمت 26 میلیارد دلار آن را خریداری  کند.

مایکروسافت به خریداران سرفیس استودیو پشتیبانی شخصی ارایه می کند.

خریداران سرفیس استودیو اعلان های خرید خود را دریافت نمودند. مایکروسافت تصمیم گرفته پشتیبانی شخصی به دارندگان سرفیس استودیو ارایه دهد. این بدان معنی نیست که هر دستگاه یک نفر به عنوان پشتیبان داشته باشد بلکه به معنی وجود یک شماره مخصوص هر دستگاه است.

ویژگی های جدید اج آن را از کروم امن تر می کند.

این بار مایکروسافت قصد دارد به جای طعنه زدن به مصرف باتری کروم، ویژگی های امنیتی محصول خود را بهبود ببخشد و آن را بالاتر از کروم قرار دهد. با پستی در توییتر مایکروسافت توضیح می دهد چگونه این کار را انجام داده و استفاده کتتدگان را به استفاده از اج (Edge) ترغیب می سازد که به ویژه هنگام خرید اینترنتی نمایان می شود.

  (پست توییتر):

  خود را امن تر کنید. حتی امن تر از کروم!

— (Microsoft Edge (@MicrosoftEdge

مایکروسافت تخفیف های جمعه سیاه را با ایکس باکس، سرفیس و دیگر محصولات به اروپا می آورد.

جمعه سیاه امسال رو به پایان است البته با تخفیف های شگفت انگیزی همراه بود. مایکروسافت هم در این ضیافت با چندین محصول خود از جمله سرفیس پرو 4، ایکس باکس وان اس و بازی های ایکس باکس وان حضور داشت.

مشتریان هم از این تخفیف ها نهایت استفاده را بردند به طوری که مایکروسافت از فروش ایکس باکس وان کاملا رضایت داشت.

منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *