سرویس های ابری مایکروسافت در وزارت بهداشت نیوزیلند

سرویس های ابری مایکروسافت در وزارت بهداشت نیوزیلند اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

وزارت بهداشت نیوزیلند سرویس ابری مایکروسافت را برای توسعه سرویس های الکترونیکی سلامت کشور انتخاب کرد، Azure  ، CRM  و Office 365  سرویس هایی هستند که جهت ذخیره سازی اطلاعات سلامت افراد مورد تایید این وزاتخانه قرار گرفته اند. با مایکروسافت می همراه باشید.

این تصمیم مورد استقبال متخصصین حوزه ی فناوری سلامت در نیوزیلند قرار گرفته است؛ اسکات ارول، مدیر NZHIT ( فناوری اطلاعات سلامت نیوزیلند ) معتقد است این تصمیم به ازائه دهندگان این امکان را می دهد تا از فناوری های پیشرفته برای ارائه خدمات به شهروندان نیوزیلندی استفاده کنند .

آقای اررول می گوید با این تصمیم یک پلتفرم مهم دیگر به جمع خدمات گیرندگان مایکروسافت افزوده می شود که میتواند باعث ارتقای مدل کسب و کار و توسعه ی بستر های ارائه خدمات مایکروسافت شده و آنها را برای نوآوری های جدید در بازارهای محلی و بین المللی مجاب کند و قابلیت های این کشور را برای پیشگامی در ارائه خدمات با کیفیت ، مسئولانه و شخصی سازی شده ی سلامت ارتقا دهد .

 

Gabe Rijpma، مدیر ارشد خدمات اجتماعی و سلامت آسیا در مایکروسافت گفته است ” بخش فناوری سلامت در سطح محلی پیشتر نیز از سرویس های ابری برای توسعه ی خدمات خود استفاده می کرده اند اما ما تا قبل از اعلام این بیانیه در هفته ی گذشته، راهکار های ابری خود را تنها در بازار های بین المللی به فروش رسانده بودیم ”

 

 

منبع : MSPowerUser

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *