گزارش گیری از SharePoint Online، OneDrive و Exchange Online

نمونه ی گزارش گیری مایکروسافت می

مایکروسافت قابلیت جدید گزارش گیری از SharePoint Online، OneDrive و Exchange Online را معرفی کرد.مایکروسافت امروز سه نوع گزارش گیری جدید برای برای SharePoint Online ، OneDrive و Exchange Online معرفی کرد که به شما درک بهتر و بیشتری از نوع و میزان استفاده ی کاربران نهایی از سرویس آفیس 365 خواهد داد. به زودی امکان گزارش گیری از فعالیت های گروه های  آفیس 365 ،گروه های Yammer و کاربران هر محصول نیز ممکن خواهد شد. با مایکروسافت می همراه باشید.

گزارش فعالیت های SharePoint Online :

این قابلیت جدید گزارش گیری ؛ جزئیات کاملی از چگونگی استفاده از SharePoint Online در سازمانتان برای ذخیره و کار بر روی فایلها را در اختیار شما قرار خواهد داد.  با استفاده از این گزارش ها متوجه می شوید که هر کاربر به چه میزان در تیم فعال بوده و با فایلها سروکار داشته است.

در صورتی یک فایل مورد استفاده تلفی خواهد شد که ساخته ، ویرایش یا حذف شده باشد یا به اشتراک گذاشته شده یا یکپارچه شده باشد.

 

گزارش فعالیت های در نسخه ی سازمانی OneDrive :

این گزارش جدید شما را قادر می سازد تا درک کامل تری از استفاده ی وان درایو به همراه آفیس 365 در مجموعه ی خود داشته باشید. این گزارش در کنار قابلیت گزارش گیری موجود در وان درایو دید جامع تری از فعالیت های هر کاربر برای ذخیره یا کار بر روی اسناد و فایلها، در اختیار شما قرار می دهد.

 

گزارش استفاده از Mailbox :

قابلیت گزارش گیری جدید در کنار قابلیت گزارش فعالیت ها که پیشتر نیز موجود بود تصویر کاملی از نحوه ی استفاده ی کاربران از mailbox شان را در اختیار شما قرار خواهد داد. به راحتی خواهید دید که چه تعداد mailbox در مجموعه ی شما در حال استفاده هستند، چه آیتم هایی در mailbox هر کابر ذخیره شده و این آیتم ها چه میزان فضا را اشغال کرده اند.

 

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *