مایکروسافت بند 3 در ماه اکتبر (آبان) عرضه خواهد شد

مایکروسافت بند 3 در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

طبق آخرین شایعات موجود ، مایکروسافت در حال آماده شدن برای معرفی نسل سوم از ماکروسافت بند است. طبق همین شایعات تاریخ این معرفی ماه اکتبر خواهد بود. با مایکروسافت می همراه باشید

از شواهدی که میتواند تایید کننده ی این شایعات باشد میتوان به این مورد اشاره کرد که مایکروسافت در حال حاضر هم در حال جایگزینی بعضی از مدل های بند 2 است که از مواد شکننده ساخته شده بودند.

مایکروسافت در صدد بهبود بند 2 نخواهد بود چرا که تمام تلاش خود را بر روی نسل سوم این ابزار های پوشیدنی معطوف کرده است. شایعات به سرعت در حال گسترش هستند و آنگونه که گفته میشود این دستگاه جدید با قابلیت تعویض بند ارائه خواهد شد.

قابلیتی که قطعا پوشیدن چنین ابزاری را راحت تر خواهد کرد.

اپل تولید کننده ی دیگر ساعت های هوشمند است که به مشتریان خود این امکان را میدهد تا بند مورد نظرشان را انتخاب کنند و حالا به نظر میرسد تولید کنند گان ابزار های activity tracker (ثبت کننده ی فعالیت) نیز همین رویه را در پیش گرفته باشند .

Fitbit Blaze ابزاریست که برای پایش تمرینات ورزشی به کار میرود و با بند های قابل تعویض عرضه می شود.

مایکروسافت بند 2، در 30 اکتبر عرضه شد و در حال حاضر در ایالات متحده به قیمت 250 دلار به فروش میرسد. این دستگاه از یک نمایشگر 32 * 12.8 میلیمتری AMOLED با رزولوشن 320*128 پیکسل بهره میبرد و با دستگاه های ویندوز فون 8.1 ، ویندوز 10 موبایل، آی او اس 8.1 ، اندروید 4.4 و بالاتر از طریق بلوتوث 4.0 قابلیت هماهنگی دارد.

سنسور هایی که بر روی این دستگاه قرار دارد شامل مواردی چون ، پایشگر اپتیکال ضربان قلب ، شتاب سنج سه محوره ، جایرومتر ، جی پی اس ، سنسور نور ، سنسور های گالوانیک پاسخدهی به پوست ، سنسور ماورا بنفش  ، حسگر دمای پوست ، حسگر خازنی و فشارسنج (بارومتر) اشاره کرد .

 

منبع: WindowsReport

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *