امنیت سایبری مایکروسافت اکنون در هند

امنیت سایبری ماکروسافت در هند مایکروسافت می جدیدترین اخبار مایکروسافت

مایکروسافت یکی از مراکز هفتگانه امنیت سایبری خود را در هند دایر کرد .احتمالا باید از زبان ساتیا نادلا شنیده باشید که مایکروسافت به شرکتی با اولویت موبایل و فضای ابری مبدل شده است . همزمان با اینکه این تغییر گرایش از لحاظ مالی عواید چشمگیری را نصیب مایکروسافت کرده است ، به همان اندازه توان و منابع بیشتری را در خصوصی امنیت سایبری از این غول ساکن ردموند طلب میکند. در ادامه ی مطلب با مایکروسافت می همراه باشید.

گرچه مایکروسافت طی چند ماه گذشته با معرفی “مرکز عملیات دفاع سایبری”در صدد حفاظت از اطلاعات کاربران بوده یا با راه اندازی واحد جرایم دیجیتال در جهت امنیت بیشتر اینترنت برای همگان تلاش کرده است اما به گزارش Gaget360 ، این شرکت در تلاش است با تاسیس یک مرکز امنیت سایبری جدید در هند دامنه فعالیت های خود در این زمینه را وسعت دهد

این مرکز جدید یکی از از مراکز هفتگانه ی همتای خود خواهد بود و به عنوان مرکز امنیت سایبری مایکروسافت در این کشور عمل خواهد کرد. این مرکز ، وکلا ، محققین و مختصصین امنیت سایبری از سرویس مشاوره ی مایکروسافت (MCS) را گردهم خواهد آورد . طبق گزارشات متخصصین این مرکز خدماتی چون ، پایش سایبری و استفاده از یادگیری ماشینی جهت شناسایی مخاطرت و واکنش سریع در مقابل تهدیدات علیه مشتریان در این کشور را ارائه خواهد داد .

باسکار پرامانیک ، رئیس دفتر مایکروسافت در هند در بیانیه ای در این باره گفت :

 تاسیس این مرکز امنیت سایبری در شهر گورگن نشانگر اهتمام مایکروسافت در مسئله ی امنیت و همکاری های حوزه ی دیجیتال با هندوستان است .

مایکروسافت طی چند ماه گذشته تلاشهای زیادی در جهت افزایش حضور خود در هندوستان داشته است . همانگونه که طی هفته ی گذشته گزارش شد . دولت ایالتی پنجاب یادداشت تفاهمی در زمینه ی پردازش ابری و راهکار های مبتنی بر موبایل با مایکروسافت به انجام رسانده است .

ساتیا نادلا ، مدیر عامل مایکروسافت نیز در چند روز گذشته به کشور زادگاه خود سفر کرده تا از ابتکارات دولت نظیر طرح های هند دیجیتال و هند استارت آپی حمایت کند.

منبع: Winbeta.org

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *