مایکروسافت اج و کورتانا، در تعطیلات کریسمس!

مایکروسافت Edge و کورتانا

مایکروسافت Edge و کورتانا به شما برای خرید راحت تر در تعطیلات کریسمس کمک می کنند!

 

در حالی که به فصل خرید کریسمس در آمریکا نزدیک می شویم شما به خرید برای خود و یااعضای خانواده تان می روید. اما اگر قصد صرفه جویی در وقت و پول خود را دارید می توانید به قدرت مایکروسافت Edge و کورتانا اعتماد کنید!

مایکروسافت در وبسایت خود اشاره ای به توانمندی های مایکروسافت Edge و کورتانا برای داشتن بهترین خرید کریسمس مشتریانش اشاره کرده که ما نگاهی به آن می اندازیم :

 

مایکروسافت اج و کورتانا

 

طبق آنچه در تصویر بالا نمایان است مایکروسافت از دستیار کورتانا در Edge استفاده نموده و تخفیف ها را در وبسایت هایی چون Macys, Kohls و دیگر سایت ها را در اختیار شما قرار می دهد(البته این امکان فعلا فقط در آمریکا در دسترس است) و نیز حتی هنگام خرید می توانید با استفاده از ابزار Ask Cortana از مراکزی که وسیله مورد نظر شما را برای فروش دارد مطلع شوید.
همچنین هنگامی که شما در حال بررسی تخفیف ها هستید، کورتانا حراجی های آینده را نیز به شما نشان می دهد. همه این ها بسیار راحت انجام می گیرد. کافی است به منوی Cortana reminders در مرورگر Edge بروید.

 

مایکروسافت اج و کورتانا

 

 

Edge توسعه دهنده های رایگان زیادی در اختیار شما قرار می دهد. که می توانید با استفاده از آنها تجربه استفاده بهتر از اینترنت و خرید بهتری داشته باشید. یکی ار آنها “دستیار خرید مایکروسافت” است. این دستیار خرید ها و مراکزی که شما از آنها خرید نموده اید را حفظ می کند.

گزینه بعدی “دستیار آمازون” است که به وسیله آن می توانید به ممقایسه و انتخاب بهترین قیمت ها بپردازید.

آخرین و نه کوچکترین، دستیار Pinterest Save Button است که از امکانات آن جمع آوری عکس ها، دستور های آشپزی و ایده هایی جهت هدیه است.

 

 

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *