مایکروسافت بالاخره اپ Get Windows 10 را از ویندوز 7 و 8.1 حذف کرد

اپ get windows 10 در ویندوز 7

هرچند فرصت آپگرید رایگان به ویندوز 10 بیش از دو ماه پیش پایان یافت اما مایکروسافت این اپ را امروز از ویندوز 7 و ویندوز 8.1 حذف کرد. زمانی که مایکروسافت ویندوز 10 را منتشر کرد، این سیستم عامل را به عنوان آپگریدی رایگان برای کاربران ویندوز 7 و ویندوز 8.1 ارائه داد. این به روز رسانی یک سال کامل در دسترس بود، و مایکروسافت آن را با استفاده از اپ Get Windows 10 به کاربران پیشنهاد می داد. با مایکروسافت می همراه باشید

این اپ کاربران را از فرصت آپگرید رایگان به ویندوز 10 آگاه می کرد؛ اما بعضی کاربران تصمیم گرفتند تا از این فرصت استفاده نکنند.

البته Get Windows 10 برای مایکروسافت دردسر هایی هم ایجاد کرد و این شرکت چند بار مورد پیگرد قضایی قرار گرفت.

هرچند فرصت آپگرید رایگان به ویندوز 10 بیش از دو ماه پیش پایان یافت اما مایکروسافت این اپ را امروز از ویندوز 7 و ویندوز 8.1 حذف کرد.

مایکروسافت امروز با انتشار به روز رسانی KB3184143 اعلام کرد که Get Windows 10 از ویندوز 7 و 8.1 حذف شده است.

 

این به روز رسانی برنامه ی  Get Windows 10 و سایر نرم افزار های مربوط به فرصت آپگرید رایگان ویندوز 10 که در 29 جولای به اتمام رسید را حذف خواهد کرد. برای مشاهده ی لیست کامل برنامه های حذف شده توسط این به روز رسانی؛ توضیحات مربوط به این آپدیت را مطالعه کنید.

 

خوشبختانه شاهد هیچ اتفاق عجیبی نیستیم چرا که فرصت آپگرید رایگان به ویندوز 10 بیش از دو ماه قبل به پایان رسیده است. کابران ویندوز 7 و 8.1 همچنان امکان آپگرید به ویندوز 10 را خواهند داشت اما این امکان دیگر به صورت رایگان نخواهد بود و باید مبلغ 119 دلار برای نسخه ی خانگی ویندوز و 199 دلار برای نسخه ی حرفه ای آن پرداخت شود.

اگر از ویندوز 7 یا ویندوز 8.1 استفاده میکنید ، میتوانید با استفاده از Windows Update آخرین به روز رسانی منتشر شده را دریافت کنید. پس از نصب این به روز رسانی، دیگر برنامه ی Get Windows 10 را نخواهید دید.

 

منیع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *