اخبار مایکروسافت: اخراج 700 کارمند، بازرسی از شعبه نیوزیلند مایکروسافت درباره مالیات و بیشتر

مایکروسافت

با خلاصه ای از اخبار مایکروسافت در هفته ای که گذشت در خدمت شما هستیم. با مایکروسافت می همراه باشید.

شاید مایکروسافت دست به اخراج 700 کارمند خود بزند

طبق شایعات جدید، مایکروسافت قصد تعدیل 700 تن از نیروهای خود را دارد. در سال های اخیر، با توجه به زیان دهی بخش موبایل مایکروسافت، بیشتر تعدیل نیروها از همین قسمت بوده اما مشخص نیست این تعداد 700 نیرو، به کدام بخش اختصاص دارند.

آغاز فروش هدست واقعیت ترکیبی هولولنز در ژاپن

حدود یک ماه پیش، مایکروسافت ثبت سفارش برای هدست واقعیت ترکیبی هولولنز خود را در ژاپن آغاز کرد و حالا زمان تحویل سفارشات فرا رسیده است. به نظر می آید مقصد بعدی کشور چین خواهد بود.

مایکروسافت و ولوو با استفاده از دستیار کورتانا، آینده روشنی برای خودروهای خودران رقم می زنند

در یک ویدئو تبلیغاتی جدید، مایکروسافت و ولوو آینده صنعت خودرو را به نمایش می گذارند که در تعامل با دستیار کورتانا مایکروسافت است. این ویدئو نشان می دهد که وضعیت راننده و سرنشی در خودرو، تا چه اندازه بر روی بهره وری در محل کار تاثیر می گذارد.

مایکروسافت در بخش تبلیغات تلویزیونی سونی را پشت سر گذاشت

برای فصل تعطیلات، مایکروسافت بیشتربن هزینه را برای تبلیغات تلویزیونی و مبلغی معادل 31.4 میلیون دلار انجام داده است. این میزان برای کمپانی سونی 18.7 میلیون دلار بوده اما در بحث فروش کنسول های بازی، مایکروسافت هنوز در پس کمپانی ژاپنی قرار دارد.

بازرسی از شعبه نیوزیلند مایکروسافت درباره مالیات

اخیرا شعبه نیوزیلند مایکروسافت به دلیل احتمال پرداخت نادرست مالیات مورد سوال قرار گرفته است. در حال حاضر مایکروسافت از یک روش به نام «کاهش مالیات» برای کاهش پرداختی های مالیاتی خود استفاده می کند که به خودی خود غیر قانونی نیست اما بخش هایی نامعلوم در این باره وجود دارد که کمپانی را قادر به کاهش غیر قانونی مالیات خود می کند. بنابراین برای مشخص شدن اینکه آیا چنین چیزی اتفاق افتاده یا خیر، اداره مالیات در حال تحقیق است.
منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *