مایکروسافت مشکل مصرف بالای باتری در لومیا آیکان ، 930 ، 830 و لومیا 1520 را تایید کرد

مایکروسافت ضمن تایید مشکل مصرف بالای باتری در لومیا آیکان ، 930 ، 830 و لومیا 1520 گفت روی راه حل این مشکل کار میکنند. جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

مایکروسافت ضمن تایید مشکل مصرف بالای باتری در لومیا آیکان ، 930 ، 830 و لومیا 1520 گفت روی راه حل این مشکل کار میکنند. با جزییات بیشتر با مایکروسافت می همراه باشیذ.

پس از ماه ها شکایت کاربران . مایکروسافت بالاخره به تاثیر منفی ویندوز 10 موبایل روی طول عمر باطری اعتراف کرد و قول داد به سرعت نسبت به توسعه ی راه حلی برای این مشکل اقدام خواهد کرد .

این شرکت لیستی از چهار مدل گوشی را که به طور خاص تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته اند به این شرح اعلام کرد :

لومیا آیکان . 930 ، 830 و لومیا 1520 .

گرچه این لیست کامل نیست و شامل تمام دستگاه ها نمیشود و اگر شما مشکلات مشابهی را با ویندوز 10 موبایل تجربه کرده اید از ارسال بازخورد به مایکروسافت ابایی نداشته باشید .

کابران اینسایدر هر بار که نسخه ی جدیدی از ویندوز 10 موبایل ارئه شده است شکایت مشابهی داشته اند . شکایت از مصرف بیش از اندازه ی باتری !

اگر باور این مسئله برای شما دشوار است تقاضا میکنیم برای نمونه دو مورد از گزارش های قبلی ما در مورد مصرف زیاد باتری و داغ شدن دستگاه در build 10586.71  و build 14342  مراجعه کنید .

خوشبختانه در نهایت مایکروسافت با مسئولیت پذیری به درخواست کمک کاربران توجه کرد و حالا یافتن راه حلی برای این مشکل به اولویت تیم دونا سارکر تبدیل شده است.

ما به گزارشات کاربران که میگویند مصرف باتری در تلفن های مدلی لومیا آیکان ، 930 ، 830 و 1520 بسیار بیش از حد انتظار است توجه داریم و در حال بررسی موضوع هستیم .

        برای کمک به پروسه ی بررسی موضوع ما علاقمندیم اطلاعات بیشتری از کاربرانی که دچار این مشکل شده اند جمع آوری کنیم.

از آنجایی که هر چهار مدل تلفن ذکر از شده از چیپست SoC 8974  استفاده میکنند به نظر میرسد مایکروسافت به علت و علل این مشکل پی برده و مقصر اصلی را کشف کرده باشد .

پیش از آنکه بازخورد خود را برای مایکروسافت ارسال کنید لازم است یک سری از بررسی ها را با استفاده از برنامه ی Field Medic انجام دهید . برای راهنمای گام به گام استفاده از ابزار عیب یابی لطفا به فروم مایکروسافت مراجعه کنید .

البته این تنها مشکل ادامه داری نیست که بدل به فوریتی برای تیم مهندسان مایکروسافت شده است . کاربران پی سی و موبایل اینسایدر از مشکلات مشابهی در مورد اتصال Wi-Fi  در نسخه  های اخیر شکایت کرده اند . مایکروسافت اخیرا ضمن تایید این مشکل وعده داده است که در اولین فرصت ممکن نسبت به رفع این مشکل اقدام خواهد کرد .

منبع: WindowsReport

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *