مایکروسافت برنامه ی Smart dual SIM را برای ویندوز 10 موبایل منتشر کرد

مایکروسافت برنامه ی Smart dual SIM را برای ویندوز 10 موبایل منتشر کرد جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

.مایکروسافت اپی به نام Smart dual SIM را بر روی Windows Store منتشر کرد. و این تمام چیزیست که ما در این باره میدانیم ! با جزییات بیشتر در ادامه مطلب همراه ما باشید

این برنامه بر روی Windows Store بدون یک لینک مستقیم لیست نشده است ، توضیحاتش بسیار ابتداییست و حتی پس از نصب توسط نویسنده ، هیچ عملکردی نداشته است . تنها تصویر موجود در صفحه ی این برنامه عکس است که میگوید” تنها برای استفاده ی داخلی” و توضیح دیگری وجود ندارد.

احتمالا منطقیست که فکر کنیم این برنامه برای استفاده روی گوشی ها دو سیمکارته طراحی شده و به همین دلیل در زمان تست برروی Lumia 950 تک سیمکارت فاقد کارایی بوده است . اگر شما این برنامه را بر روی ویندوز 10 موبایل تان نصب میکنید ،تمام کاری که برای فعال کردن آن لازم است انجام دهید این است که به بخش setting بروید و پس از ورود به بخش Extras ازلیست موجود Smart dual SIM را انتخاب کنید . همینطور میتوانید عبارت ” Smart dual SIM”را مستقیما از بخش setting جستجو کنید .

روشن است که این برنامه فعلا برای استفاده کاربران عادی نیست . اما ما هرگونه تغییر در این موضوع را زیر نظر داریم و با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: Winbeta.org

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *