مایکروسافت از “ارائه ی سرفیس به عنوان یک سرویس” خبر داد

مایکروسافت از " ارائه ی سرفیس به عنوان یک سرویس " خبر داد , اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

مایکروسافت امروز در WPC 2016 طرح “سرفیس به عنوان سرویس” خود را معرفی کرد.

در برنامه ی جدید مایکروسافت به شرکای تجاری اجازه خواهد داد تا دستگاه های سرفیس را از طریق یک سرویس مدیریت شده اجاره دهند.

شرکای تجاری مایکروسافت که راهکار های مبتنی بر سرویس ابری را ارائه میکردند از حالا قادر خواهند بود تا دستگاه های سرفیس را در کنار نسخه ی سازمانی ویندوز 10 به مشتریان عرضه کنند

 

از حالا همکاران ارائه دهنده ی راهکار های ابری ما ( که توزیع کنندگان تایید شده ی سرفیس نیز محسوب میشوند ) قادر خواهند بود تا دستگاه های سرفیس را به عنوان یک سرویس در کنار سرویس های ابری ، office 365 ، windows 10  و نرم افزار های شرکت های مستقل به فروشندگان و مشتریان ما عرضه کنند .

این امکان و فرصت جدید ، راهکار ها را منعطف تر خواهد کرد و اطمینان حاصل میکند که مشتریان به آخرین دستگاه های سرفیس که با بهترین نسخه های ویندوز و آفیس عرضه میشوند دسترسی خواهند داشت .

ما این طرح را با کمک شرکت ALSO  آغاز کرده ایم و امیدواریم با کمک سایر شرکا این طرح را گسترش دهیم .

 

در کنار طرح عرضه ی سرفیس به عنوان یک سرویس ، مایکروسافت اعلام کرده است که در حال گسترش طرح فروش بین المللی دستگاه های سرفیس است  که به توضیع کنندگانی مانند CDW, Insight, SHI و Zones این امکان را میدهد تا دستگاه های سرفیس را در اختیار مشتریان سازمانی خود قرار دهند.

  • از حالا همکاران ارائه دهنده ی راهکار های ابری ما ( که توضیع کنندگان تایید شده ی سرفیس نیز محسوب میشوند ) قادر خواهند بود تا دستگاه های سرفیس را به عنوان یک سرویس در کنار سرویس های ابری ، office 365 ، windows 10   و نرم افزار های شرکت های مستقل به فروشندگان و مشتریان ما عرضه کنند . این امکان و فرصت جدید ، راهکار ها را منعطف تر خواهد کرد و اطمینان حاصل میکند که مشتریان به آخرین دستگاه های سرفیس که با بهترین نسخه های ویندوز و آفیس عرضه میشوند دسترسی خواهند داشت .

    ما این طرح را با کمک شرکت ALSO  آغاز کرده ایم و امیدواریم با کمک سایر شرکا این طرح را گسترش دهیم .

  • امروز اعلام کردیم که طرح چند ملیتی فروش سرفیس را با کمک شرکت های CDW ، Insight ، SHI  و Zones گسترش خواهیم داد. هر کدام از این توضیع کنندگان میتوانند نسبت به تامین دستگاه های سرفیس و ملزومات جانبی آن برای مشتریان سازمانی خود اقدام کنند . بدین ترتیب مشتریان سازمانی انتخاب های بیشتری برای چگونی خرید این دستگاه ها در اختیار خواهند داشت و از سادگی فرایند تهیه ی این دستگاه ها متناسب با نیازهای سازمان و پشتیبانی متناسب با برنامه های سازمان بهره خواهند برد
  • سال گذشته ما همکاری خود با شرکت Dell  را به عنوان شروعی برای عرضه ی سازمانی سرفیس اعلام کردیم و نتایج بسیار خوبی نیز به دست آوردیم . پس از آن مشتریان و شرکای ما اعلام کردند که برای دیجیتالی کردن فرآیند های کاری خود به راه حلی جامع و کارا نیاز دارند . تغییری اینچنی قطعا به دستگاه های سرفیس نیاز دارد که نه تنها کاملا قابل حمل ، پرقدرت و همه منظوره هستند که از قابلیت های امنیتی و کارایی ویندوز 10 نیز بهره می برند. امروز ما اعلام می کنیم که به منظور گسترش این طرح با دو شرکت جدید وارد همکاری خواهیم شد. ما به کمک IBM و Booz Allen Hamilton راه حل های اختصاصی صنعتی را در اختیار مشتریان مشترکمان قرار خواهیم داد.

IBM به واسطه ی تخصص در پردازش داده و تحلیل اطلاعات ، اقدام به ساخت راه حل های اختصاصی صنعتی برای سرویس های مالی و فروشگاه ها خواهد کرد که از قابلیت های منحصر به فرد دستگاه های سرفیس بهره خواهند برد.

Booz Allen Hamilton نیز راه حل های امن و گسترش پذیر تری برای نهادهای دولتی ، بخش عمومی و سلامت  توسعه خواهد داد .

 

مایکروسافت هم اکنون نیز برای برای گسترش عرضه ی سازمانی سرفیس با IBM  و Booz Allen Hamilton همکاری نزدیکی دارد.

 

منبع : MSPowerUser

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *