اپ اندروید شیرپوینت در گوگل پلی دیده شد

تصویری از SharePoint مایکروسافت می

مایکروسافت پیشتر و در ماه ژوئن 2016 اپلیکیشن شیرپوینت Sharepoint خود برای iOS را به صورت رسمی منتشر و کمی پس از آن نسخه ی آزمایشی شیرپوینت Sharepoint برای ویندوز 10 موبایل را منتشر کرد. مایکروسافت در همان زمان اعلام کرد که نسخه ی اندروید این اپ نیز به زودی عرضه خواهد شد.
امروز ما متوجه شدیم که اپ اندروید شیرپوینت Sharepoint نیز به تازگی در گوگل پلی قرار گرفته است.
اپ شیرپوینت با تسهیل دسترسی شما به سایت های تیمی، پورتال های سازمانی و همکارانتان در سرویس آفیس 365 شما را قادر می سازد تا همواره کارها ی خود را به پیش ببرید. برای ورود به سرویس آفیس365 از طریق اپلیکیشن شیرپوینت Sharepoint لازم است اشتراکی از آفیس 365 را در اختیار داشته باشید که سرویس شیرپوینت آنلاین Sharepoint online نیز شامل آن باشد.

طبق توضیحات ثبت شده در گوگل پلی، نسخه ی اندروید شیرپوینت Sharepoint شامل امکانات زیر است:

  • دسترسی سریع به سایت های تیمی و پورتال های سازمانی که به طور معمول از آنها بازدید میکنید و یا لینک هایی که توسط سازمانتان معرفی می شوند.
  • مشاهده ی فعالیت های سایت های تیمی بر اساس جدید ترین فایلهای محبوب.
  • دسترسی کامل به تمامی منابع با یکپارچه سازی جدید با وان درایو OneDrive. امکان ویرایش آسان فایلهایی نظیر ورد، اکسل و پاورپوینت با اپلیکیشن Office Mobile.
  • جستجو در بین افرادی که به طور معمول با آنها کار می کنید. و امکان مشاهده ی پروفایل کامل این افراد با کلیک بر روی نام کاربری آنها.
  • افزون بر این شما همیشه امکان جستجوی جامع تر در بین تمامی سایتها و افراد مربوط به سازمان خود را خواهید داشت.

در صورتی که اشتراک آفیس 365 تان اجازه ی استفاده از این اپ را به شما می دهد می توانید آن را امتحان کنید.
فراموش نکنید که بلافاصله پس از امتحان این برنامه به همین صفحه باز گردید و نظر خود را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.
منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *