رکورد عجیب فروش ایکس باکس وان در دوشنبه ی سایبری!

این آخر هفته روزهای استثنایی برای فروشندگان اینترنتی رقم زد. این دوشنبه ی سایبری(Cyber Monday) با رکورد 3.4 میلیارد دلار مقام بیشترین فروش اینترنتی را به خود اختصاص داد. ابزاز دیجیتال و کنسول های بازی بار دیگر در صدر این فروش قرار داشتند. طبق گزارش Adobe Digital، ایکس باکس وان از پس پلی استیشن برآمده و فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است.

امروز Polygon گزارشی بر مبنای فروش سایت ebay منتشر کرده که همه کنسول ها از این تعطیلات نهایت لذت را بردند. طبق این گزارش در جمعه سیاه پلی استیشن 4 سریعترین میزان فروش (هر 20 ثانیه یک عدد)را داشته است. و ایکس باکس وان پس از آن(هر یک دقیقه یک عدد) و Nintendo NES پس از آنها (هر 2 دقیقه 1 عدد) قرار می گیرند. اما در دوشنبه ی سایبری سرعت فروش خود را 4 برابر کرده و هر 15 ثانیه 1 واحد به فروش رساند که 2 برابر میزان فروش پلی استیشن 4 بود.

Ebay فروش خوبی را تجربه نکرده اما طبق آمار منشر شده از سوی ebay بعد از 23 نوامبر 13353 واحد ایکس باکس وان به فروش رسانده است.

فروش ایکس باکس وان در eBay

فروش ایکس باکس وان در eBay

طی 4 ماه تا ماه اکتبر ایکس باکس وان بیشترین میزان فروش در بین کنسول های بازی را داشت اما به دلیل معرفی Play Station 4 Pro در 10 نوامبر توسط کمپانی ژاپنی و تبلیغات گسترده روی ویژگی گیمینگ با کیفیت 4k در ماه نوامبر این کنسول بالاتر از ایکس باکس وان قرار گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *