مایکروسافت آزمایش شیرپوینت SharePoint بر روی اندروید را آغاز کرد

شیرپوینت برای اندروید

هرچند صفحه ی این نسخه ی جدید از شیرپوینت SharePoint کمی قبلتر در ویندوز استور قرار گرفته بود اما کاربران امکان نصب آن بر روی دستگاه های خود را نداشتند. اما امروز و بدون اعلام قبلی عرضه ی نسخه ی اندروید این برنامه آغاز شده است.

مایکروسافت در ماه مه سال جاری انتشار تجربه ی کاربری جدید از شیرپوینت SharePoint برای دستگاه های موبایل را اعلام کرده بود. نسخه ی جدید شیرپوینت SharePoint  برای دستگاه های آیفون پیش از این منتشر شده بود اما نسخه ی جدید این برنامه برای اندروید و ویندوز 10 تا کنون در دسترس قرار نگرفته بود .

اگر شما از کاربران اندروید هستید میتوانید نسخه ی جدید شیرپوینت SharePoint را از گوگل پلی دانلود و امتحان کنید.

همانطور که در اسکرین شات های بالا می بینید این برنامه قابلیت های زیادی را در خود گنجانده است. این برنامه از سایت های شیرپوینت SharePoint پشتیبانی می کند که به کاربران اجازه می دهد تمام فعالیت های صورت گرفته بر روی سایتشان را مشاهده کنند. مضاف بر این، برنامه به کاربران اجازه می دهد تا وبسیات شیرپوینتی خود را مدیریت کنند. همینطور سربرگ هایی با عنوان Links و People در برنامه قابل مشاهده اند.

در زیر تمامی قابلیت های عمده ی برنامه را مشاهده می کنید:

 

  • سربرگ Sites گزینه هایی چون سایت شما، سایت های اخیر و سایت های پیگیری شده را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید فعالیت های روی سایت را کنترل کرده و یا فایل های اخیر را مشاهده کنید.
  • سربرگ Links شما را به وبسایت و پرتالی که برای استفاده ی هر یک از افراد شرکت است منتقل می کند.
  • سربرگ People به شما امکان دسترسی به همکارانتان را فراهم می کند و توانایی مشاهده ی عملکرد هر شخص را خواهید داشت.
  • کاربران می توانند بیش از یک اکانت داشته باشند و در بین اکانت های خود جا به جا شوند.

در حال حاضر نسخه ی اندرویدی شیرپوینت SharePoint بسیار عالی به نظر می رسد. این اپ ممکن است باگ ها یا ایراداتی نیز داشته باشد اما چنین مشکلاتی در نسخه ی آزمایشی یک برنامه قابل قبول هستند.

و البته ما به محض خارج شدن برنامه از نسخه ی آزمایشی شما را با خبر خواهیم کرد.

در حال حاضر اگر دوست دارید نسخه ی آزمایشی شیرپوینت SharePoint را بر روی اسمارت فون اندرویدی تان آزمایش کنید، سری به این لینک بزنید و آن را از گوگل پلی دانلود کنید.

 

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *