خوشمزگی مایکروسافت با نسل جدید سرفیس های 2017

نسل جدید سرفیس های 2017. اخبار سرفیس در مایکروسافت می

در ساختمان شماره ی 88 که خانه ی تیم سرفیس مایکروسافت در شهر سیاتل محسوب میشود. مایکروسافت چند قاب خالی برای سری 2017 سرفیس ها آماده کرده و قرار داده است. با مایکروسافت می همراه باشید.

عکسی که در زیر میبینید توسط “شبهان کمبرکار” توسعه دهنده ای که در یکی از رویداد های Window Insider در محل مایکروسافت شرکت کرده بود گرفته شده است.

 نسل جدید سرفیس های 2017. اخبار سرفیس در مایکروسافت می

نسل جدید سرفیس های 2017. اخبار سرفیس در مایکروسافت می

البته خبری از سری جدیدی سرفیس ها نیست اما در همین حد ارزش دارد که میتواند تایید کند باید تا پایان سال انتظار لپتاپ ها و تبلت های جدید سرفیس را داشته باشیم .

شایعاتی وجود دارد که اشاره میکند مایکروسافت ارائه ی سرفیس بوک 2 خود را تا نیمه ی اول 2017 به تعویق خواهد انداخت ( در ابتدا برای ارائه در نیمه ی دوم 2016 برنامه ریزی شده بود) ظاهرا این تاخیر به علت تاخیر در انتقال پردازنده های Kaby Lake اینتل است .

انتظار میرود سرفیس فون مایکروسافت که شایعاتی در مورد آن مطرح شده است نیز در بهار 2017 و بعد از Redstone 2 ارائه شود.

پیشبینی میشود در Q3  سال جاری از کامپیوتر All in One سرفیس رونمایی شود که طبق گزارشات جایگزین سرفیس بوک 2 این شرکت خواهد شد.

از برخی جهات میتوان این خبر ها را خبر های خوبی ارزیابی کرد که به محصولات مختلف خانواده ی سرفیس اجازه پیشرفت و موفقیت بیشتری میدهد  و به کاربران قدیمی سرفیس بوک 2 هم این امکان را میدهد تا یک بازه ی زمانی معقول برای ارتقای دستگاه خود تا زمان ارائه نسخه ی جدید آن داشته باشند .

شما خوانندگان مایکروسافت می با ما موافقید؟ یا اصلا تمایل و اشتیاقی به سخت افزار جدیدی دارید؟ ما را از نظرات خود باخبر کنید.

منبع: MSPowerUser

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *