مدیریت 50.000.000 دستگاه توسط System configuration manager مایکروسافت تنها پس از یکسال

لوگو مایکروسافت

System configuration manager مایکروسافت حالا تنها پس از 1 سال 50 میلیون دستگاه را مدیریت می کند و این سریع ترین رشد را در تاریخ این برنامه مدیریتی رقم می زند. این به ما نشان می دهد که تیم پشتیبانی در حال الصاق امکانات جدید خود بودند.  با مایکروسافت می همراه باشید.

این اخبار از طریق یک پست در سایت  Technetمایکروسافت به دست ما رسید. همان سایتی که نسخه ConfigMgr 1610 را اطلاع رسانی کرده بود.

این پست همچنین تعدادی گراف برای دوست داران اطلاعات به همراه داشت که اعداد جالبی از افرادی که ConfigMgr را دریافت می نمودند به همراه داشت. به عنوان مثال آیا می دانستید 66% از دارندگان ConfigMgr از ورژن 1606 و یا بالا تر استفاده می کنند؟ در دنیایی که بسیاری از یوزر ها برای آپدیت کردن ورژن جدیدی که شبیه به آن چیزی است که مدتی استفاده نموده اند مردد اند؛ بسیاری از یوزر های ConfigMgr  ترجیح می دهند تا به روز باشند.

موارد جالب دیگری نیز وجود دارند

تقریبا هر هفته 1 میلیون دیوایس ویندوز 10ی در جهت استفاده سازمانی گسترش داده می شوند

از این 1 میلیون، 99% توسط ConfigMgr مدیریت می شوند

سازمان هایی که توسعه ویندوز 10 خود را بر اساس ConfigMgr قرار داده اند از مدیریت متحد ویندوز توسط ConfigMgr استفاده می نمایند( یعنی ویندوز 7-8و ویندوز 10 های سنتی و ویندوز 10 های با میریت مدرن توسط single pane در ConfigMgr مدیریت می شوند)

تا زمانیکه این پشتیبانی قوی از ConfigMgr به عمل می آید، مشتریان نیز نسبت به قبل وفادار تر می شوند. منتظر می مانیم تا ببینیم این پشتیبانی به چه صورت ادامه می یابد.

منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *