نتفلیکس پشتیبانی آفلاین را به IOS و اندروید آورد؛به ویندوز نه!

نتفلیکس

مشهورترین کمپانی استریم فیلم در دنیا، Netflix اپلیکیشن خود را برای IOS و اندروید آپدیت کرده تا قابلیت دانلود عناوین را داشته باشند، اما دارندگان ویندوز منتظرند تا این ویژگی برای آنها هم فراهم شود.

“حالت پرواز” در Netflix این اجازه را به کاربران می دهد تا عناوین را دانلود کنند و به نظر می رسد این ویژگی برای زمانی مناسب است که شما محدودیت پهنای باند اینترنت دارید.

 حالت پرواز، حالت جاده و حالت مترو-برای 20 دقیقه- به شما اجازه می دهد هر کجا که هستید هر عنوانی که می خواهید دانلود کنید.

— (Netflix US (@netflix

تعداد عناوین موجود بسته به کشور و قوانین موجود متفاوت است و Netflix ناکید می کند این تعداد در حال افرایش است. عناوین موجود در آمریکا شامل Orange is The New Black”, “The Crown”, “Stranger Things” “Minions”, “Supernatural”, “The Office” هستند.

اما این ویژگی فعلا منحصر به اپلیکیشن های تلفن همراه هستند و در کامپیوتر در دسترس نیست. ویندوز 10 موبایل هم از این ویژگی بی بهره است.

اما یک کاربر در فضای مجازی در مورد وجود این قابلیت بر روی Kindle Fire سوال نموده و Netflix پاسخ داده”این ویژگی فقط در IOS و اندروید در دسترس است” هیچ اشاره به ارایه آن برای ویندوز 10 و وبسایت نشده است.

حالت پرواز اکنون در همه دنیا در دسترس است. با آپدیت این اپ می توانید از آن بهره ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *