اخبار جدید پیرامون Home Hub مایکروسافت، رقیب Echo آمازون و Google Home

ویندوز 10

در یک پست توییتری جدید، Zac Bowden جزییات جدیدی پیرامون Home Hub مایکروسافت ، رقیب Echo آمازون و Google Home منتشر کرده است. البته اینها فقط در حد شایعاتی هستند و باید منتظر اظهار نظر رسمی مایکروسافت باشیم. با ما همراه باشید. 

طبق این اطلاعات Home Hub قرار است یک دستگاه ویندوز 10 باشد که به کامپیوتر خانگی شما متصل شده و می توانید به وسیله آن کنترل خانه خود را در دست بگیرید. ظاهرا قرار است Home Hub چیزی فراتر از Echo آمازون و Google Home باشد.

Home Hub یک دستگاه دارای ویندوز 10 است که از قبل از رونمایی آپدیت ویندوز 10 (رداستون 1) در سالروز آن در دست توسعه بوده است. در واقع آنچه در سالگرد ویندوز 10 اتفاق افتاد مرتبط با Home Hub بوده، مثل اینکه کورتانا در حال صفحه خاموش نیز فعال است. شاهد حضور Home Hub در رداستون 2 خواهیم بود در حالی که در رداستون 3 (اواخر 2017) و 4(2018) حضور فوق العاده پر رنگی خواهد داشت.

Home Hub چیزی مانند Echo آمازون و Google Home نیست. Home Hub تنها یک نرم افزار است که تمام امکانات موجود در دستگاه هایی مثل Echo آمازون و Google Home را به همراه یک ویژگی دیگر داراست: یک صفحه. Home Hub قرار است بر روی کامپوتر های دارای ویندوز 10 کار کند به ویژه All-in-One ها و 2-در-1 ها که صفحه نمایش لمسی دارند. پشتیبانی از قلم و جوهر نیز در دستور کار است.

Home Hub تنها یک نرم افزار است و به وسیله دیگری نیاز نیست وهر جا یک وسیله ویندوزی داشته یاشید می توانید از آن بهره ببرید. Home Hub می خواهد با ابزار جدید اشتراک گذاری کار را راحت تر کند و می تواند به یک رقیب برای دستیار های هوشمند تبدیل شود.

هنوز معلوم نیست مایکروسافت چه هدفی را با Home Hub دنبال می کند و اینکه آیا با آپدیت بعدی ویندوز 10 شاهد حضور Home Hub خواهیم بود یا خیر. باید منتظر باشیم تا مایکروسافت سکوت خود را بشکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *