خداحافظی دستگاه های قدیمی با ویندوز 10 موبایل

خداحافظی دستگاه های قدیمی با ویندوز 10 موبایل اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

تاریخ به روز رسانی سالانه ی ویندوز 10 موبایل بسیار نزدیک است اما بعضی از کاربران احتمالا شانسی برای چشیدن طعم این سیستم عامل جدید نخواهند داشت .با مایکروسافت می همراه باشید.

از اوایل سال جاری تمام دستگاه های ویندوز فون 8.1 لومیا و تعداد دیگری از مدل های تلفن همراه قادر بودند با ثبت نام در برنامه ی اینسایدر، ویندوز 10 موبایل را دریافت کنند . حتی پس از آنکه به روز رسانی ویندوز 10 به صورت رسمی عرضه و دسترسی دستگاه های قدیمی به آن مسدود شد ؛ کاربران Insider این شانس را داشتند تا با دریافت نسخه ی بازبینی سیستم عامل از قابلیت های جدید آن و اپ های تازه بهره ببرند.

حالا اما گزارش ها از آن حکایت دارد که کاربران جدید دیگر قادر به استفاده از نسخه ی بازبینی سیستم عامل نخواهند بود و تنها میتوانند از آخرین آپدیت خود استفاده کنند .کاربرانی هم که از به روز رسانی ماه نوامبر ویندوز 10 استفاده میکنند مجبورند به استفاده از آن ادامه دهند چرا که در صورت بازگشت به ویندوز 8.1 دیگر قادر نخواهند بود به ویندوز 10 بازگردند . گرچه از حالا دیگر قادر به روز رسانی ویندوز 10 خود نیز نخواهند بود .  

البته دستگاه هایی که این موضوع شامل آنها می شود به اندازه ی کافی قدیمی هستند که مایکروسافت ارائه ی به روز رسانی برای آنها را به صرفه ندیده است. علی الخصوص آنکه دستگاه های جدید در هر رده ی قیمتی موجود هستند .

 

آیا این گزارش دستگاه شما را هم تحت تاثیر قرار می دهد ؟ از طریق بخش نظرات ما را مطلع کنید .

 

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *