جمع بندی آخرین اخبار آفیس 365

آفیس 365

مایکروسافت همچنان در تلاش است تا سرویس های آفیس 365 ارائه شده به کاربران خود را بیش از پیش بهبود بخشیده و تجربه ای بی نقص از آفیس 365 را بر روی تمای دستگاه ها و پلتفرم ها ( ویندوز 10 ، اندروید و یا IOS ) ارائه کند.

مایکروسافت با انتشار پستی در وبلاگ خود نگاهی اجمالی به مهمترین خبر های مربوط به آفیس 365 در هفته های اخیر داشته است. با مایکروسافت می همراه باشید.

مایکروسافت به تازگی از عرضه ی اولیه ی سرویس Visio Online خبر داده است که امکان مشاهده ی دیاگرام های Visio را از تمامی پلتفرم ها فراهم می کند و به کاربران این امکان را خواهد داد تا به راحتی در پروژه های مختلف همکاری کنند.

Visio برای دستگاه های iPad  نیر معرفی شده و Visio Pro برای سرویس آفیس 365 نیز شاهد به روز رسانی هایی بوده است و امکاناتی از قبیل اتصال یک مرحله ای داده ها، طراحی پیشرفته تر و پشتیبانی کاملتر از اتوکد به آن افزوده شده است.

 

آفیس 365 Group نیز به روز رسانی جدید دریافت کرده است و به کاربران اجازه ی افزودن دسترسی “مهمان” را خواهد داد. این قابلیت امکان ارتباط با مشتریان ، شرکای تجاری و سایر کارکنان بخش پشتیبانی که خارج از مجموعه ی شما قرار دارند  را با افزودنشان به به عنوان عضوی از آفیس 365 Group آسانتر خواهد کرد.

با این امکان ارتباط شما با شرکای تجاری و مشتریانتان تسهیل شده  و ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان ممکن خواهد شد.

 

سایر خبر های آفیس 365  مواردی چون بهبود و ارتقای Share Point Online ، OneDrive for Business و Exchange Online  را شامل می شود.

اوت لوک نیز به روز رسانی های جالبی در بخش تقویم خود بر روی اندروید و IOS دریافت کرده و به شما اجازه می دهد تا یادآور های بیرونی برای اضافه کردن برنامه های تلویزیونی مورد علاقه یا مسابقه ی تیم ورزشی محبوبتان ثبت کنید. حالا می توانید در کنار کار، چیزهای دیگری را که برایتان اهمیت دارند را هم به یاد داشته باشید.

 

و به عنوان آخرین خبر، مایکروسافت دیتاسنتر جدید را در انگلستان افتتاح کرده است تا پایداری و دسترسی جهانی آفیس 365 را بهبود بخشیده و در نتیجه بتواند در ایالات متحده و سایر کشور ها آفیس 365 را بدون اختلال و با بهترین کیفیت ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد. علاوه بر دیتاسنتری که جدیدا در انگلستان افتتاح شده است، مایکروسافت دیتاسنتر های دیگری نیز در ژاپن، استرالیا، هند و کانادا در اختیار دارد.

خبر های بیشتری از به روز رسانی های آفیس 365  و … در راه است؛ پس همچنان با ما همراه باشید .

اگر از هر یک از به روز رسانی های جدید آفیس  لذت می برید از طریق بخش نظرات، ما و سایر خوانندگان را با خبر کنید.

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *