مایکروسافت: عرضه ی Outlook.com جدید تا نیمه ی اول 2017 طول میکشد

اوت لوک Outlook

بیش از یک سال قبل مایکروسافت ارائه ی تجربه ی کاربری جدید Outlook.com با طراحی و قابلیت های جدید را آغاز کرد.این به روز رسانی آپدیتی بود که هرکسی برای آن لحظه شماری میکرد اما مایکروسافت هنوز هم عرضه ی این تجربه ی کاربری جدید را برای تمامی کاربران خود انجام نداده است. تعداد زیادی از کاربران از این تجربه ی کاربری استفاده میکنند اما تعداد بسیار دیگری هنوز در حال استفاده از نسخه ی قدیمی اوت لوک هستند.

در ماه گذشته مایکروسافت اعلام کرد که تا پایان تابستان عرضه ی این تجربه ی کاربری را برای تمام کاربران خود به اتمام خواهد رساند و تمامی کاربران قادر به استفاده از نسخه ی جدید اوت لوک خواهند بود. اما به نظر میرسد مایکروسافت نتوانسته است زمانبندی اعلامی خود را عملی کند.

حالا مایکروسافت اعلام کرده است که پیش بینی میکند ارتقای اوت لوک در نیمه ی اول 2017 به پایان برسد . در پیاغامی که مایکروسافت در Outlook Calendar به کاربران نمایش می دهد آمده است :

ما در حال ارتقای اوت لوک هستیم، ممکن است نتوانید تقویم خود را با بعضی اکانت ها به اشتراک بگذارید اما همواره میتوانید با کلیک بر روی “Get a link” لینک تقویم خود را برای دیگران ارسال کنید. ما پیش بینی میکنیم که این فرایند ارتقا تا نیمه ی اول 2017 به پایان خواهد رسید. از شما پوزش میخواهیم و به خاطر استفاده از Outlook.com از شما متشکریم.

عرضه ی کامل تجربه ی کاربری جدید Outlook.com وقت زیادی گرفته است اما اصلا جای تعجبی نیست. قبل تر در آوریل سال جاری ، مسئول بخش بازاریابی مایکروسافت “جان اورتون”  گفته بود که این به روز رسانی چیزی بیش از یک تغییر ظاهری در رابط کاربری اوت لوک است. جدا از افزوده شدن قابلیت های جدید و طراحی مجدد رابط کاربری ، نسخه ی جدید اوت لوک بر روی زیرساخت های آفیس 365 ساخته شده که امنیت و پایداری و مزیت های بسیار بیشتری را برای آن ایجاد می کند.

 

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *