” پوکمون گو ” به ویندوز استور می آید

" پوکمون گو " به ویندوز استور می آید. اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

تب پوکمون گو با سرعتی خیره کننده دنیا را در می نوردد . نمیتوان این حقیقت را انکار کرد که بازی موبایلی که بر پایه ی طرحی از چند دهه قبل توسعه پیدا کرده است موفق به جذب آن چنان طرفداری شده که از هیچ بازی دیگری سراغ نداریم . اما هنوز بخشی از جهان کاملا خارج از این دایره ایستاده اند .

کاربران ویندوز موبایل بلافاصله پس از عرضه ی این بازی واقعیت افزوده ، شروع به امضای طومار و درخواست برای ارائه ی این بازی بر روی پلتفرم ویندوز کرده اند  .

جدیدا یکی از چنین پست های اعتراضی در فیسبوک باعث ارائه ی پاسخی از سمت واحد پرتغالی شرکت مایکروسافت شد . پاسخی که عنوان میکند این بازی احتمالا به زودی راه خود را به سمت ویندوز فون باز خواهد کرد. متن ترجمه شده ی این پاسخ را در زیر میخوانید :

 

سلام رافائل

این اپ به زودی به خانه خواهد آمد ، منظورمان ویندوز فون استور است .

سپاس ،

تیم مایکروسافت پرتغال

 

هرچند که این کامنت کمی بعد برداشته و کامنت جدیدی از سوی شرکت نوشته شد  که در ادامه  ترجمه ی آن را می خوانید :

 

همراهان گرامی ، از اینکه کامنت منتشر شده ی قبلی حاوی اشتباهاتی بود پوزش میخواهیم . در حقیقت ما تنها درخواست هایی برای ارائه ی این بازی بر روی ویندوز فون دریافت کرده ایم . ویندوز استور در تلاش است تا به بهترین وجه به این درخواست ها پاسخ گوید . قول می دهیم به محض هرگونه پیشرفتی شما را آگاه کنیم . 

به نظر میرسد که شرکت از اظهارات قبلی خود که به ارائه ی قریب الوقع بازی بر روی ویندوز استور اشاره داشت عقب کشیده باشد . هرچند این احتمال هم وجود دارد که مایکروسافت اطلاعات اطمینان بخش را خیلی زودتر از زمانی که باید منتشر کرده بود .

به هر روی ما مجبوریم صبر کنیم و ببینیم آیا این بازی به پلتفرم موبایل مایکروسافت خواهد آمد یا خیر.

منبع:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *