تایید احتمالی سرفیس فون مایکروسافت؟

تایید احتمالی سرفیس فون مایکروسافت؟ جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

مدت هاست که میدانیم مایکروسافت در حال کار بر روی یک دیوایس سطح بالا برای ویندوز 10 موبایل است . همچنین شایعاتی وجود دارد که میگوید این دیوایس همان سرفیس فون است که مدتها انتظار آن میرفت . هرچند تا این لحظه مایکروسافت هرگز مستقیما به توسعه ی آن اشاره ای نکرده است . با مایکروسافت می همراه باشید.

با وجود اینکه مایکروسافت هنوز وجود این دستگاه را برای ویندوز 10 موبایل تایید نکرده است اما اظهارات اخیر شرکت در نظر ما چیزهای زیادی را اثبات میکند . به باور ما مایکروسافت قطعا در حال تدارک دید چیز بزرگی برای طرفداران ویندوز 10 موبایل است و احتمالا قبل از پایان سال جاری یا زمانی در سال 2017 چیزهای خیلی بیشتری در مورد آن خواهیم فهمید .

کمی قبلتر در همین ماه معاون ویندوز شرکت مایکروسافت  کوین گالو این نکته را شفاف بیان کرد که شرکت از پلفرم موبایل خود تمام و کمال پشتیبانی خواهد کرد .

” ویندوز فون تمام و کمال پشتیبانی میشود . ما تمام قد پشت آن هستیم . ما پلتفرم موبایل را رها نخواهیم کرد”

” با توجه به انتشار برنامه های ویندوز فون ، هیچ تغییری در مسیر یا استراتژی ما اتفاق نیفتاده است “

گالو در ادامه اضافه کرد که مایکروسافت این مسیر را با یک دستگاه سطح بالا و درجه یک پیش خواهد برد .

گرچه جزئیات بیشتری را ارائه نکرد اما این نکته های در مورد اهداف شرکت به وضوح بیان کرد که :

” ما حقیقتا به آنچه که روی ویندوز دستکتاپ انجام داده ایم وفاداریم ، مواردی که با بعضی  طراحی های سطح بالا و نوآوری در طبقه بندی ها همراه بوده است . مواردی نظیر سرفیس . و البته ما با کمک تولید کنندگانمان طیف وسع تری از محصولات را خواهیم ساخت “

با اطمینان خاطر میتوانیم بگوییم مایکروسافت به این سمت حرکت میکند تا از استراتژی سرفیس در دنیای موبایل استفاده کند . یک دیوایس سطح بالا با طراحی خلاقانه ! خیلی خوب خواهد بود اگر این دستگاه سرفیس فون باشد که با بهره گیری از برند شناخته شده ی سرفیس کمک شایانی به توسعه و فراگیر شدن ویندوز 10 موبایل خواهد کرد .

اطلاعات بیشتری از مشخصات این دستگاه در دسترسی نیست گرچه برخی شایعات اشاره میکنند از این دستگاه از پردازنده ی اسپندراگون 830 استفاده میکند ؛ چیزی که قطعا باید چشم به آینده دوخت و دید .

منبع: WindowsReport

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *