جدیدترین برنامه ی لیست کارها، Project Cheshire

مایکروسافت می

با برنامه Project Cheshire جدید مایکروسافت کار کرده اید؟ برنامه ای جدید در ویندوز 10 برای ثبت کارهایی است که باید انجام دهید.

برنامه Project Cheshire مربوط به برنامه Wunderlist  است که مایکروسافت اخیرا آن را به کار گرفته است.بنابراین Project Cheshire احتمالا می تواند نسخه ی به روز شده برای برنامه Wunderlist در ویندوز 10 باشد.

مقاله اصلی در زیر آورده شده است

مایکروسافت همواره برنامه های جدید و سرویسهایش را به شکل داخلی تست می کند.یکی از آخرین پروژه های این شرکت برنامه Project Cheshireاست،که کمی پیش تر لو رفت.در حال حاضر وقتی شما برنامه را باز می کنید با پیغام “به زودی می آید” یا “COMING SOON” مواجه می شوید.اگر چه ما دست به کار شدیم و نسخه ی داخلی این برنامه را امتحان کردیم.

خب Project Cheshire چیست؟ برنامه ای برای دستگاه های دارای ویندوز 10 است که با آن می توان لیست کارهایی که نیاز است انجام شود را نوشت و آن ها را پیگیری کرد.البته که مایکروسافت الان هم برنامه Wunderlist را دارد- که آن هم برنامه ای برای نوشتن لیست کارهایی است که باد انجام شود-خب پس چرا شرکت دوباره نسخه ای دیگر از این برنامه را ارائه کرد؟ بسیار خب،به نظر می آید که Project Cheshire برای پروژه های خود مایکروسافت استفاده می شود.

Project Cheshire شامل تمامی وظایف ابتدایی(tasks) :شما می توانید وظایف جدید را اضافه کنید،پروژه ای جدید ایجاد کنید،قابلیت همگام  سازی این لیست وظایف با سایر دستگاه ها (از طریق حساب کاربری مایکروسافت).در اینجاچندین تصویر از این برنامه روی کامپیوتر ارائه شده است:

و در اینجا چندین تصویر از این برنامه روی موبایل آورده شده است.

همانگونه که مایکروسافت اشاره کرده ،این برنامه هنوز در مراحل ابتدایی تولید قرار دارد بنابراین برخی از ویژگی های مهم مثل قابلیت به اشتراک گذاری این لیست وظایف یا اضافه کردن  یک شرکت کننده دیگر در این برنامه هنوز انجام نشده.خوشبختانه وقتی نسخه رسمی این برنامه متشرشود مایکروسافت این ویژگی ها را اضافه خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *