سامسونگ در حال کار بر روی رقیبی برای هولولنز است

هدست واقغیت مجازی سامسونگ

سامسونگ در بازار هدست های واقعیت مجازی یکی از کمپانی های معمولی است. در حالی که سامسونگ موفقیت خود در بازار گوشی های هوشمند با هدست واقعیت مجازی خود به اشتراک می گذارد، احتمالا بیشترین حمایت را از محصولات واقعیت مجازی خود به عمل می آورد.
با این حال سامسونگ قصد ندارد از تکنولوژی واقعیت دست بردارد و احتمالا برای واقعیت افزوده تلاش می کند. جایی که کاملا در اختیار هدست های Magic Leap و هولولنز مایکروسافت است.
بر اساس گزارشی از digitaltrends سامسونگ در حال کار بر روی هدست واقعیت افزوده خود است، هدستی که به هولولنز مایکروسافت شباهت دارد.
مدیر بخش الکترونیک سامسونگ، دکتر سونگ-هون هانگ در Virtual Reality Summit واقع در سن دیگو حضور پیدا کرد و از پروژه واقعیت افزوده پرده برداشت:
قدم بعدی تجربه Pokemon Go با واقعیت افزوده است، جایی که بازیکنان یک Pokemon را در میان درختان مشاهده می کنند و باید برگ ها و نیمکت ها را کنار بزنند تا آن را بگیرند. او این را سومین قدم برای واقعیت مجازی توصیف نمود، جایی که این تکنولوژی با دنیای واقعی ارتباط خواهد داشت.
سامسونگ قصد دارد از پروتوتایپ این هدست در کنفرانس جهانی موبایل در سال 2017 پرده بردارد. در حالی که سامسونگ در رقابتی برای توسعه سخت افزار خود است، پرداختن به بخش نرم افزار برای برخی سوالاتی را بر جای گذاشته است. اما آقای هونگ در این مورد سکوت اختیار کرد.
در حالی که گوگل با Daydream خود در واقعیت مجازی به خوبی پیش می رود، سامسونگ می خواهد خود در بازار واقعیت افزوده ورود کند و یا از پلتفرم هولولنز استفاده نماید.
به هر حال این خبر برای کسانی که از این تکنولوژی برای بازی بهره می برند خوشحال کننده است. البته فقط موضوع این است که سامسونگ زود تر از نام های بزرگ دیگر دست به این اقدام زده است.
منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *