اسکایپ محدودیت ارسال فایل را تا 300 مگابایت افزایش داد

اسکایپ محدودیت ارسال فایل را تا 300 مگابایت افزایش داد. اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

امروز روز پر مشغله ای برای تیم اسکایپ بود، پس از انتشار به روز رسانی برای اپ iOS اسکایپ و معرفی سرویس جدیدی به نام Meeting اسکایپ برای کسب و کارهای کوچک؛ در پستی در وبلاگ اسکایپ قابلیت جدید دیگری نیز معرفی شد. با مایکروسافت می همراه باشید

در صورتی که از آخرین نسخه ی اسکایپ استفاده میکنید از امروز قادر خواهید بود فایلهایی تا حجم 300 مگابایت را از طریق اسکاپ برای دوستان و گروه های خود، حتی در صورتی که آفلاین باشید ارسال کنید .

همینطور اعلام شده است که از این به بعد میتوانید یک فایل را به دفعات بر روی دستگاه های مختلف دریافت کنید. گرچه از شنیدن این موضوع کمی تعجب کردیم چرا که فکر میکردیم این امکان پیش تر از این نیز می بایست موجود بوده باشد .

با وجود اینکه این سقف 300 مگابایتی برای هر فایل برای عمده ی کاربران اسکایپ کافی خواهد بود اما اگر نیاز دارید فایلهای حجیم تری را به اشتراک بگذارید میتوانید به سرویس های ابری رایگان مانند OneDrive مایکروسافت تکیه کنید .

اگر از کاربرانی هستید که از اسکایپ برای ارسال فایلهای سنگین استفاده میکنید قاعدتا باید خوشحال باشید که حالا این پیام رسان امکان ارسال فایلهای حجیم تر را در اختیار شما قرار داده است.

لطفا در بخش نظرات به ما بگویید از اسکایپ معمولا برای چه منظوری استفاده میکنید؟ این قابلیت برای شما مفید خواهد بود؟

 

مننع: Winbeta

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *