نسخه ی آزمایشی اسکایپ به همراه بروز رسانی سالانه به ویندوز 10 موبایل می آید

در صورتی که از آن غافل شده اید باید بگوییم نسخه ی موبایلی به روز رسانی سالانه ی ویندوز 10 بالاخره امروز منتشر شد و برای برخی کاربران در دسترس قرار گرفت .پس اگر به اندازه ی کافی خوش شانس بوده اید و این به روز رسانی را دریافت کرده اید ؛ تیم اسکایپ مایل است این را بدانید که نسخه ی بازبینی و آزمایشی اسکایپ به عنوان بخشی از به روز رسانی ویندوز 10 موبایل به آن اضافه شده است. با مایکروسافت می همراه باشید.

نمایی از نسخه آزمایشی اسکایپ مایکروسافت می

نمایی از نسخه آزمایشی اسکایپ
مایکروسافت می

روی هم رفته باید گفت در این نسخه از اسکایپ ، این اپلیکیشن کاملا باز طراحی شده است و با هماهنگی با پلتفرم Universal ویندوز تطابق کاملی با دستگاه های موبایل پیدا کرده است . برای دسترسی به این اپ تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که از صفحه ی start با سوئیپ به سمت راست وارد لیست برنامه ها شده و بر روی Skype Preview تپ کنید . به عنوان بخشی از به روز رسانی سالانه این اپ به طور اتوماتیک نصب شده است اما اگر به هر دلیل اسکایپ را در لیست برنامه های نصب شده نمی بینید به راحتی و بااستفاده از لینکی موجود در انتهای این مطلب میتوانید آن را دریافت و نصب کنید .

به عنوان بخشی از تجربه ی کاربری اسکایپ جدید ، شما تاریخچه ی تمام مکالماتتان را در صفحه ی گفتگو خواهید دید . میتوانید چهره به چهره گفتگو کنید یا به دوستتان پیام بفرستید و از استیکرهای جدید استفاده کنید و این موارد همه و همه در یک بخش متمرکز خواهند بود .

میتوانید از یک تماس ویدیویی گروهی لذت ببرید یا از تماس صوتی سنتی استفاده کنید . مهم تر از همه در این نسخه از اسکایپ قابلیت پاسخگویی سریع تعبیه شده است که به محض دریافت یک پیام میتوانید مستقیما و از بخش نوتیفیکیشن ها به آن پاسخ دهید بدون اینکه حتی اسکایپ را باز کنید .

شما در مورد این نسخه از اسکایپ چه فکر می کنید ؟ نظرات خود را از بخش نظرات انتهای مطلب برای ما ارسال کنید

 

 

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *