هنوز خواهان ویندوز 10 رایگان هستید؟ این روش را امتحان کنید!

ویندوز 10 اخبار و نکته های ویندوز 10 در مایکروسافت می

امکان آپگیرید رایگان به ویندوز 10 در 29 جولای ( 8 مرداد ) به اتمام رسید. هرچند همانگونه که انتظار می رفت همه از این فرصت برای ارتقای سیتم عامل خود استفاده نکردند . خوشبختانه این دسته از افراد هنوز هم مجبور نیستند برای آپگرید 119 دلار پول خرج کنند. با مایکروسافت می همراه باشید.

به گفته ی  vwestlife  در یوتیوب ، تنها تغییر ساده ی تاریخ سیستم به 28 جولای مجددا گزینه ی آپگرید رایگان را فعال خواهد کرد.پس از تغییر تاریخ سیستم به 28 جولای ، سیستم مجددا برای ارتقای سیستم عامل به شما پیغام خواهد داد و با کلیک بر روی گزینه ی مربوطه ویندوز 10 شروع به دانلود شدن خواهد کرد .

اگر در مورد اینکه این روش واقعا کار میکند یا خیر شک دارید باید بگوییم بله کار می کند !

به گفته ی یکی از کاربران Reddit  که پیش از این نیز احتمال داده بود این روش عملی باشد ، پس از آزمایش این روش نتیجه موفقیت آمیز بوده است .

مشخص نیست این روش تا چه زمانی کارایی خواهد داشت . این احتمال وجود دارد که مایکروسافت این فرصت را برای افرادی که دانلود ویندوز 10 برای آنها کمی زمان خواهد برد ایجاد کرده است .  به هر حال اگر شما فرصت مقرر برای آپگرید را از دست داده این اما هنوز هم برای این کار مشتاق هستید این روش را امتحان کنید !

یکی دیگر از روش های دریافت این آپگرید آن است که کاربرانی که از تکنولوژی های کمکی استفاده می کنند همچنان فرصت آپگرید رایگان را در اختیار خواهند داشت .

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *