استریم برنامه های هولولنز بر روی دستگاه های iOS

هولولنز

استودیو توسعه دهنده هولولنز، Kazendi، اپلیکیشنی را رونمایی کرد که از طریق آن می توانید اطلاعات موجود در هولولنز را بر روی دستگاه های اپل استریم کنید.

نام این اپلیکیشن، هولو استریم (HoloStream) است که از بسیاری از دستگاه های هولولنز پشتیبانی می کند. به وسیله آن می توانید اطلاعات استریم شده را ضبط کنید و تصویر را بر روی صفحه نمایش دستگاه منطبق کنید تا تجربه بهتری داشته باشید.

معرفی رسمی این برنامه:

هولو استریم (HoloStream) تجربه ای آسان و قابل اعتماد را فراهم می کند که بر پایه کامپیوتر بنا نهاده شده و “تجربه ای همراه با واقعیت” در اختیارتان می گذارد. با توجه به سرعت اینترنت خود می توانید کیفیت را در رده عالی، متوسط و پایین تنظیم کنید. هر تعداد هولولنز را که می خواهید به هم متصل کنید و در حالی که بر صندلی راحتی خود تکیه زده اید، هر کدام را می خواهید انتخاب کنید. قابلیت ضبط محتوا هم در این اپ وجود دارد که محتوا را در گوشی شما ضبط می کند. همچنین در حالت صفحه بدون حاشیه هولولنز اسکرین شات گرفتن از هر زمانی راحت تر است!

هولو استریم (HoloStream) قیمت بالایی دارد و بسیاری از کاربران قدرت خرید آن را ندارند.اما برای توسعه دهندگان و برای دارندگان هولولنز که می خواهند تجربه ای فوق العاده از آن داشته باشند، شاید ارزش این قیمت را داشته باشد.

منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *