بررسی تخصصی: تایتانفال 2 (Titanfall 2)

تایتان فال 2

تایتانفال 2 : زمان خرق عادت فرا رسیده!
امروز شما را با نقد و بررسی بازی Titanfall 2 همراهی میکنیم و مطمئنیم که شگفت زده خواهید شد.


سال ها از انتشار عناوینی مثل سری بازی های کال اف دیوتی (Call of Duty) و بتل فیلد (Battlefield) (که ببررسی آن را قبلا منتشر کردیم) میگذرد و این دسته بازی ها جای خود را در میان گیمر های جهان باز کرده اند اما تایتانفال 2 چطور؟
در مارس سال 2014 که تایتانفال 1 عرضه شد با شوتری نه چندان انقلابی روبرو شدیم که نمرات متوسطی از منتقدان دریافت کرد و فقط دارای بخش مالتی پلیر یا همان آنلاین بود . تایتانفال 2 نسبت به سری اول طبق گفته یکی از سازندگان آن مانند یک IP جدید است و همانطور هم بود . تقریبا تمام نقاط ضعف سری اول بازی به نقطه قوت سری دوم تبدیل شده است . بازی دارای بخش کمپینی است احساسی و مود های مالتی پلیر گوناگون . در زیر نگاهی میندازیم به نقد بخش های مختلف تایتانفال 2 :

یک : کمپین

کمپین تایتانفال 2 کاملا عطش این روز های گیمر ها را برطرف می کند . بخش کمپین بازی حدودا ( 6 تا 8 ساعت بسته به شما ) به طول خواهد کشید تا آن را به اتمام برسانید. در کل بخش داستانی بازی بیشتر مربوط به شرکتی است شیطانی که قصد تصرف جهان را دارد و شما به همراه تایتانتان باید جلوی آنها بایستید که نام شما به عنوان جک کوپر است و نام تایتان شما BT.
در بخش داستانی هر چه به انتهای بازی نزدیک تر شوید بازی هیجان بیشتری به خود میگیرد و ضربان قلب شما رو افزایش می دهد .

دو : مالتی پلیر

این بخش دارای مود های گوناگونی است که می تواند دل هر کسی را به دست آورد. در این بخش قابلیت شخصی سازی خود و اسلحه های خود و تایتان خود را با جزئیات بالا دارید . این بخش با اینترنت ایران نیز سازگار است اما بهتر است که اینترنت با کیفیتی داشته باشید تا از بازی نهایت لذت را ببرید.

سه : گیم پلی و گرافیک

اگر رو راست باشیم گرافیک بازی تایتانفال 2 به عنوان کال اف دیوتی اینفینیت وارفار نمیرسد(با اینکه اختلاف حجم آن ها به 10 گیگابایت هم نمیرسد) اما در زمینه های دیگری این کمبود را جبران میکند . گیم پلی بازی سریعتر از عناوینی مانند بتل فیلد طی میشود و به طور مثال شما توانایی بالا رفتن و دویدن روی دیوار ها را دارید!

چهار : اسلحه ها و وسایل نقلیه

وسایل نقلیه شما در این بازی چه در کمپین و چه در بخش آنلاین تایتان شما است که حدودا دارای 10 پک اسلحه است که هر کدام ویژگی خود را دارند. اما از نظر اسلحه های خود شما انتخاب های بسیار وسیع تری روبروی شما قرار میگیرد. از سلاح های مخصوص نابود کردن تایتان گرفته تا کلت و رگبار و شات گان و مسلسل و بخصوص انواع بمب در تایتانفال 2 وجود دارند .
در آخر اگر به دنبال تهیه عنوانی هستید که تنوعی باشد در میان بازی های شوتر تکراری امروزه بهتر است دل خود را به دریا بزنید و به جمع تایتان ها بپیوندید.
تایتانفال 2 دارای متا اسکور 91 است و هم اکنون با قیمت 60 دلار قابل تهیه در کشور است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *